Příspěvky uživatele - 234.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rodendron impeditum, 16.5.2012
Dobrý den, o víkendu jsem v Bauhausu koupila rododendron, odkvetlý. Paní, tam zaměstnaná, mi k tomu odmítla cokoliv říct, takže jsem se nedozvěděla barvu, výšku, péči... Je možné, že stromek ještě pokvete? Pohnojila jsem hnojivem na... celý příspěvek >
Jde o švestku?, 8.5.2012 Obsahuje fotku
Děkuji, koupily jsme dům a zahradu už s pařezem. Roubovat neumím, ale i tak se těším na švestky:)
Jde o švestku?, 8.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, Dva roky zpátky mi na zahradě z pařezu vyrostl takovýto keřík, letos poprvé kvetl a má i pár plodů, nepoznám ale, o jaký stromek jde, zda švetska nebo nějaká divoká třešeň? Děkuji
Třešeň bez listů i květů II, 29.4.2012
Moc Vám děkuji!!
Třešeň bez listů i květů II, 29.4.2012
Dobrý den, tak na radu jsem třešeň vykopala, zkrátila kořeny, zjistila jsem, že jsou bílé, i nově rašící kořínky se vyskytly. Nechala jsem jí 2 dny ve vodě a zasadila..za jak dlouho můžu čekat nějakou "akci?" Je tedy šance že třešeň žije a... celý příspěvek >
Japonská myrta, 12.10.2011
Před týdnem jsem vysadila japonskou myrtu na zahradu, ale nevím, jestli jsem udělala dobře, názory na přezimování se liší. přečká zimu nebo jí musím přesadit do květináče? Děkuji, Nováková
Prosím, o jakou rostlinku jde?, 10.10.2011
Děkuji, paní radila přikrýt chvojím:(
Prosychání listů hrušně, 10.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře jsem zakoupila a zasadila hrušeň, chvilku na to ale začla mít polosuché listy, přestože byla dostatečně zalévána. Prosím o radu co s tím. Děkuji Nováková
Prosím, o jakou rostlinku jde?, 10.10.2011 Obsahuje fotku
Velice prosím o určení této rostlinky. Včera jsem jí zakoupila bez popisu a paní mi toho moc neřekla. Přezimuje rostlinka venku a nepotřebuje rašelinu? Děkuji, Nováková
O jakou magnolii jde?, 9.10.2011
Můžu se ještě zeptat ohledně výsadby. Není lepší jí na zimu zasadit do květináče a nechat v chladné chodbě a na jaře jí zasadit? Děkuji Nováková
O jakou magnolii jde?, 9.10.2011
Moc Vám děkuji za vyčerpávající odpověď Nováková
O jakou magnolii jde?, 9.10.2011
Každá magnolie je krásná, proto mi to opravdu je jedno. Mám prázdnou zahradu a potřebuji ji zaplnit. Nezlobte se za to na mě, ale jsem začátečník, a to, že bude mít krásný růžový květy, je pro mě to hlavní...
"prosychání" listů hrušně, 9.10.2011
Dobrý den, na konci jara jsem sázela hrušku, a po cca 2 měsících jí začly prosychat listy, v půlce, na konci atd.. Je nutný nějaký postřik, hnojivo či tak nějak? Velice děkuji za rady Nováková
O jakou magnolii jde?, 9.10.2011 Obsahuje fotku
Včera jsem na veletrhu zakoupila magnolii, ale paní mi jen sdělila, že bude růžová. Nepoznáte někdo o jaký druh jde, jak bude vysoký, keř či strom? Jak moc vyroste? Opravdu moc děkuji za odpovědi. Nováková
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika