Příspěvky uživatele - 18.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně gigant - lze zkrátit?, 10.7.2012
děkuji, myslel jsem si to a máte nějakou radu jak na to? např. šlahouny nad 2 metry nebo za 4 listem apod.?
Lilkoviště, 9.7.2012
Madonna nebo Faselis, oba F1, musím se kouknout až budu ve skleníku který je který :)
Sklizeň rajčat 2012, 9.7.2012
já vím asi ano, o některé rostliny jsem přišel a některé naštěstí znovu obrazily tenkrát to nejvíce odnesky kupodivu ty sazenice, jež jsem co nejpečlivěji obalil bílou textilií, v místech co se dotýkala tak sazenice komple zčernala... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 9.7.2012 Obsahuje fotku
dny od výsevy či výsadby nevím, zatím jen vidím zelená rajčata mnoha odrůd
Lilkoviště, 9.7.2012 Obsahuje fotku
lilky mi dělají radost
Dýně gigant - lze zkrátit?, 9.7.2012
Letos poprvé zkouším pěstovat dýni gigant. Manželka mi poprosila o 2-3 co největší dýně na podzimní výzdobu Takže pěkně v dubnu semínka do květináčku a po mrazíkách šla krásná sazenice na protekční místo na spodní zahradě. No jo, jenže já... celý příspěvek >
Minibroučci na fasádě, 28.4.2012
Tak toto vypadá na svilušku chmelovou, proti ní bych doporučoval použít Biool
Tak dáte je už ven?, 27.4.2012
Rajčata budu dávat až za čtrnáct dní, cukety ještě později...
Řez třešně, 27.4.2012
Zdravím, Třešinka je hezky rostlá. Osobně bych ořezal ty nejvyšší větve, protože jak již bylo řečeno, se pak třešně špatně sklízí. S tím bych ale počkal až na podzimní období, či na příští jaro, je to pak vzhledem ke stavu mízy ve stromu asi... celý příspěvek >
Sázení rajčat do skleníku v březnu - pokus, 26.3.2011
Taky si myslím.
Bambus - český, 26.3.2011
Moje řeč. Jak se to vysadí, tak už je to změna navěky.
Výsev rajčat, 20.3.2011
Souhlasím, EfJednička je výborná. Mám jí už kolik let a je pořád stejně dobrá.
Cibule ze semínka, 19.3.2011
Já vysévám během března-dubna semena odrůdy Stuttgarter Reisen. Výborná a přitom zalévám zřídkakdy.
Popel na zahradu?, 1.7.2010
Já popel házím jen tak před zimou po zahradě a zarývám do záhonků, ale jen popel ze 100% čistého dřeva. Uhlí zásadně nesypu nikam. Mnoho síry by asi nepomohlo půdě, přesířenou jí nechci mít...
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 19.4.2010
Tak jsem včera jenom hrabal mech a sbíral jehnědy. To je příšerné, kolik jich letos je. Vítr jenom trochu zafouká a už jsou všude.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika