Příspěvky uživatele - 200.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rebarbora uhnívá, 25.6.2012
Mám na zahradě, v polostínu/stínu, cca metr od kompostu rebarboru. Sklidila jsem cca 6 slabších výhonů, cca před měsícem. Je to tak 14 dní, co začala uhnívat - listy jsou žluté, seschlé, výhony žluté měkké. Protože jsem byla akční, přihrnula... celý příspěvek >
Rakytník v Praze, 11.5.2012
Zdravím, nevíte, kde volně v Praze narazit na Rakytník? Bohužel nemám možnost jej pěstovat Ideálně Praha 4
Brusinka, 27.4.2012
Dobrý den Je možné zasadit brusinku pod maliny s ostružinami? Bude se jí dařit?
Zázvor, 13.4.2012
Děkuji moc. Večer nařízkuju, šoupnu do květináčů a budu doufat, že se ještě vejdeme do bytu
Zázvor, 13.4.2012
To chápu, ani nepředpokládám že by měl. Jenom bych si chtěla vypěstovat svůj. Jde o to, jestli ho můžu nařízkovat a šoupnout do země, nebo jestli ho musím nechat doma v květináči aspoň trošku vyběhnout.
Zázvor, 12.4.2012
Zdravím, netušíte, jak si vypěstovat na zahradě zázvor? Je nutné předpěstovat, nebo můžu rovnou píchnout kousek do země
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika