Příspěvky uživatele - 25.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 17.4.2012
Potom otazka znie:  mate niekto zastresenie biobazena, ak ano, mozte sem dat nejake foto?. Samozrejme nie je rozdiel v teplote medzi klasickym bazenom a bio, rozdiel je iba vtedy, ak je zastresenie. Ja som nevidel zastreseny biobazen, preto... celý příspěvek >
Přítok ze studny, 16.4.2012
Autor prispevku ma 20m od jazierka potok, takze staci kanalizacna rura, kludne aj mensieho priemeru (co nebude drahe) V jazierku sa umiestni do predpokladanej maximalnej vysky hladiny, pokial ju dosiahne, prebytocna voda odtecie. Treba zabranit aby... celý příspěvek >
Ozonizator ako ho prevadzkovat?, 11.4.2012
Na prvu cast musim odpovedat ano. Neviem ako sa pouziva. AKo som uz v prvom prispevku napisal, jeden predajca mi povedal, ze sa pouziva non stop (sleduje sa redox). U banata je navod, kde je uvedena doba radovo v sekundach. Pokusam sa chovat pstruhy... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 6.4.2012
este znizenie pH kyselina chlorovodikova, alebo sirova. Ja som do bazena daval iba HCl a chlornan sodny (od znameho, kt je prevadzkar na kupalisku) proti riasam som kupil pripravok cca 20e, (vydrz aspon 2 sezony). Popravdu bol som trocha lenivy a... celý příspěvek >
Gula vs. skimer, 1.4.2012
K p.Hrkalovi nie je co dodat :-) Bolo to tu uz spomenute v diskusii, mozte to potom menit podla potreby (napada listie date skimer, vytvori sa kal prepnete na gulu)
Ozonizator ako ho prevadzkovat?, 19.3.2012
Dobrý deň. Rozmyšľam nad kúpou ozonizátora. Ako sa vlastne prevadzkuje? Ako funguje ozon mi je jasne, ale doteraz som si myslel, že ho napojim a necham trvalo bežať, maximalne budem kontrolovať ORP. Na stranke jezirka.info je návod a tam, je doba... celý příspěvek >
Kdy začít krmit rybyčky?, 15.3.2012
Chovatel pstruhov mi povedal, ze on svoje ryby krmi pocas celeho roka. Ale pstruhy su aktivne aj v zime, pri KOI kaproch by som bol opatrnejsi.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika