Příspěvky uživatele - 37.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 15.5.2014
Dobrý den, no vidíte a my jsme minulý víkend zpracovávali Lungu di Napoli ze sklizně minulý rok (měli jsme ji však již nějakou dobu naporcovanou v mražáku) na výbornou marmeládu a dle mého názoru má velmi podobnou chuť a kvalitu jako ostatní... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 18.2.2014
Také já bych rád připojil svoji poznámku ke klíčivosti paprik (a to nejen letos -  r.2014, ale i v minulých letech). Papriky vždy vysévám do výsevního subtrátu, ne do do agroperlitu a semínka předem nenamáčím. To, že papriky klíčí někdy... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 24.1.2014
Pane Peter, já jsem pěstitel a konzument, na vaření mám doma lepší odborníky. Zeptám se doma a až zjistím ten správný recept tak Vám ho pošlu. M.S.
Moje nové tekvice 2014, 23.1.2014
Dobrý den, reaguji na příspěvek pana Petera ze Slovenska. Co se týká těch tykví na obrázku, které hodlá letos pěstovat, tak moje nejoblíbenější je právě Muscade nebo Musquée de Provence (myslím že se jedná o totéž). Jako zástupce... celý příspěvek >
Tekvica Hokkaido a Uchiki Kuri, 14.1.2014
Budu si stát za svým, píše se to skutečně Butternut (v angličtině to znamená) máslový oříšek. Takže asi tolik k té opravě. M.S.
Tekvica Hokkaido a Uchiki Kuri, 14.1.2014
Zkuste třeba místo zelených cuket pěstovat ty žluté - jsou myslím ještě o něco jemnější a chutnější - vlastní mnohaletá zkušenost s pěstováním, plody jsou barevně atraktivní a také jsou na záhoně dobře vidět. Další možností je vyzkoušet tykev... celý příspěvek >
Poznáte druh dýňe na fotce?, 20.9.2013
Otázka je co myslíte pod pojmem "jedlá". Poživatelná bude jistě, jestli je dobrá a chutná Vám nedokáži s jistotou říct. V chuti různých tykví jsou velké rozdíly, protože i způsob využití se liší. Nejlepší bude to sama vyzkoušet. M.S.
Poznáte druh dýňe na fotce?, 20.9.2013
Dobrý den, tykev na obrázku rozhodně není Hokkaido (ani jiná odrůda tykve velkoplodé). Je pravda, že existují i zelené odrůdy tykve velkoplodé, ale toto není jedna z nich. Jedná se o tykev obecnou, spolehlivým znakem je tvar stopky - tykev... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 26.7.2013 Obsahuje fotku
Moc pěkné, radost pohledět. Já jsem ve skleníku zatím sklidil pár tenkostěnných paprik, ty silnostěnné jsou zatím zelené a musím si ještě chvíli počkat. Jinak ale násada paprik ve skleníku je bohatá a moc se těším až je začnu sklízet ve... celý příspěvek >
Také se nechal někdo napálit?, 19.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, pokud budete mít štěstí, tak Vám vyroste žlutá cuketa, i když jiná odrůda. Já jsem si před dvěma roky také koupil sáček osiva s žlutou cuketou - myslím, že to byla zrovna Goldline F1. Jaké však bylo moje překvapení, když místo cuket... celý příspěvek >
Jedlá nebo nejedlá dýně?, 30.10.2012
Dobrý den, v podstatě souhlasím s paní M.D.Rettigovou, ta sivá tykev by mohla být tykev velkoplodá Sweet Meat (letos jsem ji také poprvé pěstoval, u mě má takový šedomodrý nádech) - je velmi oblíbená na SZ USA, chuťově údajně vynikající), ta oranžová... celý příspěvek >
Achocha - Ačokča, 25.10.2012
Já pěstuji ačokču již několik let a přijde mi jako celkem nenáročná a výnosná rostlina. Jasně, není to lahůdka jako okurka nebo paprika, ale využití v kuchyni je - dáváme ji pod maso, jako lečo, atd. Výsev na začátku dubna, výsadba po zmrzlých na... celý příspěvek >
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 12.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, díky květnovým mrazům a následné malé úrodě ovoce na ovocných stromcích mi letos největší radost udělala sklizeň zeleniny, rád bych se pochlubil fotografiemi z části úrody plodové zeleniny. Rajčata a papriky jsem sklízel... celý příspěvek >
Vadnoucí hadovky - Proplant?, 13.6.2012
Měl jsem letos stejný problém s vadnutím okurek hadovek. V té době ještě nebyly ve skleníku, ale čekaly na vysazení v květináčcích. Původně to byly krásné, zdravé sazenice. Najednou začaly bez jakékoli viditelné příčiny vadnout (asi 1/3 z celkového... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 4.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, na pěstování rajčat ve skleníku jsou různé názory, já osobně do skleníku vždy zasadím deset různých odrůd rajčat a zbytek (kolem dvaceti) ven. Prioritou ve skleníku je pro mě hlavně pěstování paprik, mám tam i pár lilků a melounů (JZ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika