Příspěvky uživatele - 5.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za breberku?, 11.11.2013
Dle mého také chvostoskoci, mám s nima kytky průběžně i několik měsíců a rostlinkám to nijak nevadí. Těmhle potvorám se daří ve vlhku, takže bych řekla, že se jich nedá dlouhodobě zbavit. Přesazovala jsem kytky a to důkladně, oplachovala je, ale... celý příspěvek >
Fittonia uvadla, 11.11.2013 Obsahuje fotku
Doplňuji ještě o jedno foto. Mimochodem nad topením byla jen při focení.
Fittonia uvadla, 11.11.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, chci se poradit ohledně mé Fittonie  (fittonia verschaffelti), byla to nádherná rostlinka, mám jí asi dva roky. V posledních dvou až třech dnech mi chcípla a to doslovně. Ještě před 4 dny měla krásně zářivé listy a nyní - viz fotky.... celý příspěvek >
Aloe vera - je to tak správně?, 13.3.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, dostala jsem od přítele Aloe vera. Vždy jsem ji hrozně moc chtěla na okrasu, ale teď zjišťuji, že má i spousty skvělých účinků. Na své otázky jsem hledala odpovědi na internetu, ale nenašla jsem. Můžete mi tedy prosím pěkně někdo... celý příspěvek >
Jed na pavouky, 25.3.2012
Dobrý den s velkým přemáháním jsem přečetla celou diskuzi. Trpím totiž velmi těžkou arachnofobií, vidím pavouka (třeba i v petcentru za sklem nebo na obrázku) a chce se mi brečet, zvracet, omdlít. Občas neskončím jen u toho, že se mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika