Příspěvky uživatele - 140.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jiné hnojivo, 26.9.2007
Muže se používat k hnojení prasečí hnůj? Někde sem také slyšel že se popel dá použít jako hnojivo je to pravda?
Ovoce v tvrdých podmínkách, 14.9.2007
Pokud se nepletu nejvhodnějsí je kravský hnůj?
Ovoce v tvrdých podmínkách, 13.9.2007
Jaké bych mněl tedy použít hnojivo a jak je to s dobytčím hnojem. A jak nejefektivněji odkyselit půdu. opět vám děkuji
Ovoce v tvrdých podmínkách, 13.9.2007
Moc vám děkuji za radu. S lokalitními udaji vám asi nepomohu, každopádně pokud si vzpomenete na jakékoliv další ovocné stromi a keře mile rád to uvítám. děkuji
Vlašský ořech - pěstování, 13.9.2007
(mimo téma) Dobrý den, potřeboval bych vědět pokud mi někdo může poradit, exisltuje-li nějaký ovocný strom který by přežil v krutých podmínkách: kyselá půda,kamenitá půda s minimem živin, chladné stanoviště s chladným větrem, nadmořská výška 800 m... celý příspěvek >
Co za strom?, 12.9.2007
Dobrý den, potřeboval bych vědět pokud mi někdo může poradit, exisltuje-li nějaký ovocný strom který by přežil v krutých podmínkách: kyselá půda,kamenitá půda s minimem živin, chladné stanoviště s chladným větrem, nadmořská výška 800 m n.m.. Je... celý příspěvek >
Lískové ořechy, 10.9.2007
Dobrý den. Potřeboval bych poradit pokud někdo nevíte jak se zbavit červů a jak zvíšit kvalitu a kvantitu plodů a pěstevní potřeby lísky. Děkuji
Vlašský ořech - pěstování, 10.9.2007
Dobrý den mám malý ořech z jádra a potřeboval bych vědět jeho pěstevní podmínky jako je: reakce půdy, zálivka, místo k výsadbě atd. moc děkuji 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika