Příspěvky uživatele - 99.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 16.3.2012
K šetrnému trhání kamene a mramoru se používá černý prach (střelný prach) Má menší detonační rychlost než trhaviny jako je TNT nebo hexogen s pentritem. A také ta detonační vlna je delší a ploší než výše zmíněné trhaviny. Lom je... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 5.3.2012
A co říkáte na kombinaci Altaje a Moreny k vzájemnému opýlení? Podle tohohle hodnocení jsou nejlepší.
Drtič od Bosche, 10.2.2011
Možná to bylo slabším drtičem (2000W) a starším typem. Tyto drtiče se totiž úspěšně vyrábí více jak 4 roky a nyní má motor 2200 W.   K tomu hluku: na té anglické recenzi si naopak hluk chválí.
Drtič od Bosche, 4.2.2011
Teď jsem se dozvěděl, že na záhoně pod větší štěpkou se schovají plzáci / hlemýždi, ale na jemnou hmotu s pilinami jako z nožových přístrojů prý nejdou.
Drtič od Bosche, 1.2.2011
A jaký máte štěpkovač/drtič? Lze do něho dát štěpky vícekrát tak, aby se udělaly menší kousky pro rychlejší kompostování v termokompostéru? 
Drtič od Bosche, 1.2.2011
Já jsem našel zkušenosti zákazníků na anglických webech. Tam lidi píšou, že to je méně hlučné než benzínové sekačky.  Zde je i trošku kostrbatý google překlad.
Drtič od Bosche, 31.1.2011
Nemám ho, ale uvažuji o BOSCH AXT RAPID 2200. Má dvojité ostří, je prý tichý skoro jako ty štěpkovače a dá se na netu sehnat i okolo 5000. Důvodem je také to, že chci větve použít do kompostu a ne na topení. Na tomto videu zvádá i 4 cm dřevo.
Broskvoň do vyšší nadmořské výšky, 24.9.2007
Prosím o info zda existují odrůdy pro nad. výšku nad 500 m.n.m.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika