Příspěvky uživatele - 209.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 25.7.2011
Aha, tak proto to má jen někdo. Každopádně jsem rád, že jsem ji zlikvidoval. Na jejím místě je už asi pětimetrový jinan dvoulaločný s krásnými velkými listy. Tahle vrba nám udělala nejvíc radosti až po její smrti tím, že moje holky měly dostatek... celý příspěvek >
Pergola, 21.7.2011 Obsahuje fotku
Já bych to udělal jinak. Koupil bych patky na 100 mm trámky. Vnější rozměr je skoro 110, takže když se širokým dlátem, nebo tesařskou motyčkou udělá na obou stranách trámku zádlab, patka se schová do sloupku a vypadá to líp, než kdyby trčela nad... celý příspěvek >
Vodní želva v zahradním jezírku, 8.7.2011 Obsahuje fotku
Dřív jsem měl želvy ve velkém jezírku s rybami a konflikty nebyly. Jen bílý jeseter a bílý sumec o něco přišli. Byly to ale jen kousky ploutví, většinou ocasních. Asi jim připomínali filetu Krmím je rybím masem, srdíčky a jatýrky vždycky jednou za... celý příspěvek >
Úhyn ryb v jezírku, 7.7.2011
Fajn. Vidím, že to musíme rozebrat. Co karasi? Už nějaký pošel? Jaká je teplota vody? Zkuste udělat aspoň orientační rozbor vody . Není na hladině nějaký povlak, který brání okysličení vody?
Chov pstruhov, 26.6.2011
Zdravím Vás. Asi zajdu ke kamarádovi na Podskálu a zkusím nafilmovat ledňáčkovu aktivitu u hnízda. Je to taková díra do zvětralé opukové skály a že je využívaná se pozná podle toho, že je naděláno u vchodu. Snad budu mít štěstí. K nám zaletěl... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 25.6.2011
Také Vás zdravím. Čáp černý je krásný, nicméně je fakt, že v jezírku nevítaný. Naše jezírko občas navštěvuje ledňáček od řeky Chrudimky. Bohužel se nám ho ještě nepodařilo vyfotit. Je hrozně plachý. Vím ale, kde a jak hnízdí. Můžou si podat packu s... celý příspěvek >
Zakopání potrubí od soláru a filtrace, 23.6.2011
Trvanlivost průchodek neřeším. Zatím vše funguje a jako průchodky používám plastové, drenážní trubky, větších průměrů. Čili cokoli, čím to projde v počtu minimálně 2 kusy. Podle potřeby se tudy dá protáhnout cokoli dalšího. Třeba ethernet k podvodním... celý příspěvek >
Ohraničení trávníku, 23.6.2011
Dobrý den. Víte, já jsem trochu úchyl na kameny. Mám z nich respekt vzhledem k jejich věku a přirozené kráse. Teď mám na mysli ty velké vápence, opracované dlouhými věky okolo protékající vodou do úžasných tvarů, které nejdou uměle napodobit... celý příspěvek >
Pružinová houpadla pro děti na zahradu, 1.6.2011
Dobý den. Kdysi jsem měl podobný nápad a sehnal jsem si několik velkých pružin. Jelikož se mi nechtělo dělat do země základ na ukotvení tohoto houpadla, zkusil jsem ho přidělat na takový trubkový rám. Při samotné výrobě jsem ale narazil na probém s... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 31.5.2011
Ještě bych rád doplnil malou drobnost. Naše jezírko je stavěné spíše jako přírodní a tak, aby maximálně vyhovovalo rybám, hlavně jeseterovitým (široké ploché hladké dno). Současný stav čistoty vody je téměř standard tohoto jezírka, na který jsme... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 29.5.2011
Dobrý den. Po přečtení té poslední věty prostě musím zareagovat. Stal se z Vás totiž ideálně psychologicky připravený zákazník, který se ze zoufalství nechá jakýmkoli prodejcem výkonných filtrů snadno převědčit o jeho koupi. K tomu samozřejmě budete... celý příspěvek >
Povadlá broskvoň po výsadbě, 28.5.2011
Jaký je rozdíl mezi udržením vlhkosti a zalitím kapénkovou závlahou, protože to ten kýbl dělá. Stačí tam mít malinkou dírku. Ve volné půdě se totiž vlhkost rychle rozpline a k přemokření nemůže dojít. Nedělám to celé jaro, nebo celý rok, ale jen do... celý příspěvek >
Povadlá broskvoň po výsadbě, 27.5.2011
Myslete si anonyme co chcete. Tato diskuse není o sadu, ale o jednom stromku broskve a je lepší mu denně dopřát 10 litrů vody, což ho nepřemokří, než se na něj vykašlat a koukat se na to, jak zasychá. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych něco takzvaně... celý příspěvek >
Povadlá broskvoň po výsadbě, 27.5.2011
S broskvemi je to vždycky trochu sázka do Sazky. Koupil jsem kamarádovi jednu nektarinku. Vybíral jsem tu, která měla dobře narašíno, ne tu nejsilnější. On ji v koruně ostříhal na 3, nebo 5 krátkých klacíků, které budou později základem koruny a... celý příspěvek >
Durman, 27.5.2011 Obsahuje fotku
Zdravím. Modrý durman vždycky kupuju v Čáslavi Na Kalabousku. Jistě víte, nebo si zjistíte, jakou firmu mám na mysli. Jelikož to z Jablonce máte trochu z ruky, uvažoval bych o nějakém paktu se sosedkami (aby toho bylo víc) a objednat si to s dopravou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika