Příspěvky uživatele - 225.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký olej a do čeho používáte?, 4.6.2012
Dobrý den, jaký olej a do čeho používáme, a jaké máme s ním skušenosti, Předem díky za odpovedi k tématu! Kořínek
Oleje a aditiva, 20.5.2012
díky
Oleje a aditiva, 17.5.2012
A můžete me všici napsat jaký olej používáte, a do čeho? Díky
Oleje a aditiva, 28.2.2012
Díky, akorád nechápu jak stihl je plná sintetika a tsf polosintetika, jak mohou mít stejné výkonostní parametry?
Oleje a aditiva, 26.2.2012
dobře, ale nechci se bavit o specifikacích, ale pokud znáte, nebo máte skušenosti, či jaký jiný olej doporučíte, jinak za predchozí názor děkuji..
Oleje a aditiva, 26.2.2012
Dobrý den, mám pilu homelite 4016, a potřebuji se zeptat jestli mogul tsf v pomeru 1:40 s naturalem 98 je dobrý, nebo jinak, jaký olej by jste mne doporučili? díky
Benzín v oleji Vari Honda GXV 160, 26.2.2012
když tedy tvrdí že je to v benzínu, natankujte ba 98 nebo vervu 100, a vsadím se s vámi, že to bude dělat pořád, podle mne je to už opotřebováním motoru, skuste nový výbrus + kroužky, tedy pokud si jeste varinu chcete nechat. Kořínek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika