Příspěvky uživatele - 253.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ručně kované nářadí, 19.2.2012
Tak až Ríšu Tesaříka uvidíte vyřiďte mu že se mu hluboce omlouvám že jsem jeho práci přiřknul Kenďákovi i když je dost možné že je Miloš autorem toho damašku což mě zmátlo.;)
Ručně kované nářadí, 19.2.2012
Tak tohle zkuste říct Peťovi Dohnalovi(to indiánské damaškové peříčko a šroubovák) a Kenďákovi(ten zavírák s mamutem na střenkách).Je li něco kalené na pohled nepoznám ani po téměř 20 letech v oboru, ale jiná situace nastává vemu li nástroj... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 12.2.2012
V zápustkách(ta zápustka nikoliv ten zápustek) a ne všechny sekery jsou zápustkové výkovky ;-)
Ručně kované nářadí, 12.2.2012
Já se kovařinou a výrobou nástrojů mimo jiného živím.Takže za sebe říkám musí se to umět, člověk se tomu musí nějakej pátek věnovat, hodně toho zkazit na pokusech a učení se a pak může říct že do toho vidí.Jak moc to umí to ukáže až za pár let trh.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika