Příspěvky uživatele - 224.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 3.2.2014
Pisete: "Nepochybujem o tom, že tých, ktorí sú presvedčení o väčšej nebezpečnosti organických fungicídov ako anorganických, je oveľa viac..." o to prave ide. Mna nezaujima, co si mysli vacsina. Radsej si zistim odborne texty o pouzivanych... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 2.2.2014
Jedna vec v clanku a ani v diskusii nezaznela. Eko farmari casto pouzivaju vacsie davky povolenych chemikalii nez bezni farmari (tych istych chemikalii). Priklad, bolo to v Irsku ci Skotsku...  katastroficky vyskyt nejakej choroby, hniloby... celý příspěvek >
Podivuhodna zahrada Igora Ljadova, 2.2.2014
Moze to byt super pre male zahrady s relativne velkym mnozstvom organickeho odpadu alebo moznostou ho lahko ziskat a tam, kde povodna zemina ma biedne vlastnosti. Pre velkych zahradnikov to moze byt dost nakladne na dalsiu pracu, ktorej uz maju asi... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 2.2.2014
Je skoro zabavne ak si niekto mysli, ze organicke fungicidy su z principu viac nebezpecne ako anorganicke. ad mednate pripravky. Palo Vy ako zastanca pouzivania medi by ste mali mat tieto fakty v malicku. Uz taky elementarny zdroj ako wikipedia vam... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 1.2.2014
Ako najlepsie pri nakupe postrekov spoznat ten lepsi insekticid? Su nejako oznacene, alebo sa treba rozhodnut pred nakupom a precitat si nieco na internete? Ako je to s postrekom actara?
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 1.2.2014
OK, ale pyrotroidy sa bezne predavaju pre malospotrebitela, napr. Karate zeon.  Potom je aj otazka, ci sa nenapachaju podstatne vacsie skody a ci nebezpecensttvo nie je vacsie pre velkospotrebitela, ked ide o tony skodlivych latok, ako pre... celý příspěvek >
Odrody naších dedov a pradedov, 29.1.2014
Palo, mate pravdu s tym zovsednenim. Pred par desiatkami rokov sa nam jablcka valali pod stromami, a ludia stali dlhy rad na banany a pomarance.
Výběr postřikovače stromků, 28.1.2014
Mám pár typov, všetky sa dajú zohnať do 100 EUR nemecky Fartools SX5 AKU izraelsky menší - matabi easy, tlak do 2,5 Maďarský Agrimotor SX-15D Gloria autopump z hornbachu Rakúsky Zipper Akku-Drucksprühgerät ZI-DS2V-AKKU
Výběr postřikovače stromků, 28.1.2014
Aké máte skúsenosti s akumulatorovými postrekovačmi? Tu padol nejaký typ, ale vraj je to len taká konvička na polievanie záhrady. Ako poznať kvalitný akumulátorový postrekovač? Dá sa kúpiť kvalitný s dostupnými náhradnými súčiastkami do 100 EUR?
Hosta odolná slimákům?, 27.1.2014
Plastove, co sa predavaju na hroby, tie odolaju slimakom.  Ale neodolaju zlodejom, ktori ich kradnu z cintorinov.
Rajčata pro sezónu 2014, 26.1.2014
Tu a tu su nejake info o tychto odrodach. Co maju spolocne?
Výběr postřikovače stromků, 24.1.2014
Treba zistit smer tahu vzduchu a striekat z tej spravnej strany. Ak sa meni tah vzduchu je to blbe.
Rajčata pro sezónu 2014, 24.1.2014
Asi ano. Niekde som vygooglil, ze je to novy nazov tej istej sorty. Aj cena bola mastna. Tak euro na 1 semeno. 
Výběr postřikovače stromků, 24.1.2014
v horn... mali postrekovace od firmy gloria. Som si myslel nic moc, ale tento link ukazuje ze by to mohla byt solidna firma Len neverim jednej veci. Aby bol postrekovac napajany tuzkovymi baterkami, to neviem ako moze fungovat.
Rajčata pro sezónu 2014, 24.1.2014
tomatoberry garden, gardenberry trochu som to poplietol a kupil gardenberry v hornbachu. Ale strasne sa podobaju na tomatoberry co tu ma na fore Mirek na fotke.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika