Příspěvky uživatele - 165.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udírna, 12.10.2012 Obsahuje fotku
Omlouvam se jsem se zapomel prihlasit, tak proto pouze jedna fotka :)
Udírna, 12.10.2012 Obsahuje fotku
Ahoj, taky připojuji fotky mé udírničky. Ještě se neudilo pouze se zkoušela funkčnost a těsnost - a pohoda. Mimochodem nevíte jakou "izolaci" dát mezi stěny? Chtěl bych si pojistit udržení tepla v udírně. Díky
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 30.8.2012
A do chladna myslíte např. sklep? 
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 30.8.2012
Ahoj "moštovači", po pročtení diskuze jsem zmatený. Mám v plánu cca 150l moštu do PETek. Chtěl jsem to ělat takto: mošt zahřát na 70stupňů - pak nalít do PETky cca 1cm od vršku - pak dát víčko a než ho dotáhnu, zmáčknu PETku, aby se část moštu vylil... celý příspěvek >
Jablečný burčák, 29.8.2012
Ahoj "vinaři", dokvašuje mi doma rybízové a třešňové víno. Vím, že se to má stočit, po dobublání v "bulkátku", do další nádoby bez kalů a pak po nějaké době opět bez kalů stočit do lahví. Moje otázky:  1. Po prvním stočení se má ta nádoba... celý příspěvek >
Udírna, 25.5.2012
Jeden rychlý dotaz: spodek uzáku je z bílých cihel a vršek z dřena (dva pláště: vnitřní palubky 12,5mm a vnější desky 23mm mezi nimi mezera cca 4-6cm). Mohu natřít vnější dřevěnou část lazurou na dřevo Luxol (pouze venkovní část vnějšího... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 5.5.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem konečně začal se stavbou udírny i krbu. Potřeboval bych poradit právě s udírnou: koukněte na fotky a poraďte jak vyřešit ten kouřovod (přikrýt zeminou? zamaskovat dřevem?). Tou zeminou - není problém potom s vlhkostí? - A ještě jeden... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 17.2.2012
Frajeřina ne. Spíše "piplačka" - 20min zkoušení a 4hod sezení u počítače (je to můj 2.výtvor ve SketchUp). Celý kouřovod je dlouhý cca 3m a převýšení těch skoro vodorovných trubek je cca 20cm. Pokud je to málo není problém prodloužit nohy uzáku :).... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 17.2.2012 Obsahuje fotku
Zdravím pánové, po dlouhém bádání a hloubání jsem si tak nějak navrh Krb a Uzák. Přidávám foto (resp. obrázky návrhu). Prosím o kritiku - pokud vidíte chyby rád bych o nich věděl teď, než to řešit v budoucnu. A mám i jednu konkrétní otázku: Mohu dát... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 27.9.2011
Děkuji za rady postřehy. Hlavně za tu stránku. Tady jsem se "zamiloval do roštu, který vyřadil mé "kulatinky" ze hry, tím se vyřešila i rada ohledné vzduchu pod topeništěm. A je tam i supr popsán jako na komín :). "Sopouch" chápu jako to co mám jako... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 27.9.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, přátelé. Mám v plánu postavit krb bez udírny, plánek jsem z hlavy hodil na papír, pak do PC a od vám bych pořeboval nějakou kritiku a rady. Vše to chci postavit klasickými/oranžovými cihlami, jen spodek topeniště bude ze šamotových... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika