Příspěvky uživatele - 55.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablečný kvas, 23.2.2012
Děkuji za zprávu.Zatím mi to kvasí, ale jak budu mít cestu na Tišnovsko, tak si situaci ověřím a kdyžtak se objednám. Pokud bych však do konce března kvas nezpracoval, tak jak s ním naložit, abych ho uchoval do doby až se budou pálit třešně. Jeden... celý příspěvek >
Jablečný kvas, 15.2.2012
Jak vidím, tak se můj problém se zmrzlými jablky stočil na diskuzi o droždí vs. kvasinky.Všem děkuji za příspěvky k mému problému, který mi vzniknul v důsledku silných mrazů (s uskladněnými bramborami jsem dopadl skoro stejně, ale z těch kvas... celý příspěvek >
Jablečný kvas, 10.2.2012
Děkuji za radu a povzbuzení, že v tom nejsem sám.Hned zítra se do toho pustím, ať je nějaký užitek, kdaž to takhle dopadlo.Ještě jednou děkuji.
Jablečný kvas, 10.2.2012
Mám v garáži každoročně uskladněná jablka (cca 100-150kg) a vždy bez újmy přečkala až do jarních měsíců. Dnes jsem byl pro doplnění na domácí stůl a zjistil jsem, že jablka neodolala současným mrazům.Jsou zatím krásná, ale zmrzlá.Dá se jejich... celý příspěvek >
Thuje z Obi a Baumaxu, 11.10.2009
Naprosto bych souhlasila!!!
Thuje z Obi a Baumaxu, 11.10.2009
Roundup působí pouze na rostliny ve vegetaci, kdy je rozváděn postřik z postříkaných částí do celé rostliny včetně kořenů. Pokud aplikujete na jehličnany v pozdějším podzimu, kdy již u nich nastoupí veget. klid, tak jim nemůže ublížit.
Thuje z Obi a Baumaxu, 11.10.2009
Také bych reagovala... rovněž jsem pořídila 20 thůjí - occ. brabant - za akční cenu v Baumaxu, vysazovali jsme je v dubnu, jelikož jsou to rostliny, které vyžadují kyselou půdu, přidali jsme ke každé vždy něco rašeliny promíchané s hoblinami (ze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika