Příspěvky uživatele - 199.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uplny postup pri vyrobe domacej palenocky, 23.12.2014
Zdravím.   Mám k Vám dotaz.  Proč má ta kolona metr?  Nestačilo by 50 - 60 cm?  Není to jen pro vodku?  Pro ovocné kvasy se mi to zdá dost...   Dále bych Vás chtěl požádat jestli máte podrobný návod na obsluhu?... celý příspěvek >
Destilační kolona Keg, 9.9.2014
Jeste jsem prehledl Vase dotaza ohledne paleni - predkap je nutno odebrat bez ohledu na ty odkalovace. Jejich pritomnost je mi nejasna.  Pali se jen jednou, tedy 1D. Pokud by jste odpojil reflux tak je to klasická 2D.
Destilační kolona Keg, 9.9.2014
Zdravim. Takže to je mašina na pálení vína nebo cukrových (obilných apod.) řídkých kvasů. Ne kvas z ovoce. Bez míchání, nebo dvoupláště to spálíte.  Takže má to tyto nedostatky: - malý napouštěcí otvor, malý vypouštěcí otvor (kohout). Není to... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 3.2.2013
Dobrý den.  Chci se zeptat, jak se přesně postupuje při práci s touto kolonou? Jak se reguluje reflux? Déle by mne zajímalo, zda je v koloně výplň (kroužky z keramiky.. apod) a jestli je postup jiný. Díky Boban.
Maskovací síť na plot, 11.3.2012 Obsahuje fotku
Já jsem koupil zastínění 95%,ale nebylo to ono.Tak jsem mezi plot a zastínění vložil netkanou textilii.
Slivovice vs. calvados, 1.2.2012
Plně s Vámi souhlasím. Kdyby zkušený palič z valachů zkoušel použít svou roky užívanou a předky prověřenou metodu v jiné části republiky (stačí Moravy), moc by se divil, že výsledek není ten, na který je zvyklý.          A... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 13.2.2011
Muzete mi upresnit jakou regulaci pouzivate? jaky typ cidla a spinaci jednotky a umisteni cidla - je na vystupu z kote, anebo v otopnem mediu (voda, olej)?dik..  
Destilační přístroj, 13.2.2011
Mam dotaz: Jake jsou u Vaseho kotle dvouplast nerez 3x2 kW - chladic nerez (predpokladam) idealni stupne (kw) pri paleni svestek? Jedete prvni prepal cely na 6 kW? Do 20 nebo 10 stupnu?. Druhy stupen jedete na 4 kW anebo jen na 2 kW? Kdy koncite... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika