Příspěvky uživatele - 160.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozdrápané kmeny, 19.1.2012
Kmene ovocných stromov ničím neobaľujem. Vinič je predsalen teplomilnejší, najmä mladé sadenice. Mám v záhradke tiež množstvo zemných mravcov, ako snád každý. Keď ale na jar odbalujem z kmienkov viniča textíliu či staré noviny, okrem zafúkaného... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 19.1.2012
Prepáčte. Teraz vidíte, že tiež nepozorne čítam. Ďakujem za podporu môjho názoru či sympatie, ale viac by ma tešilo, keby sa všetkým darilo a nielen s cesnakom. Môžeme sa každý pochváliť, poradiť, požiadať o vysvetlenie, ale keď už sa záhradkári... celý příspěvek >
Rozdrápané kmeny, 19.1.2012
Každý priedyšný materiál omotaný okolo kmienka je lepší ako nič.
Termín výsadby česneku, 19.1.2012
Zdravím Vás pane 19.98! Je to naozaj zábavné aj poučné, koľko dobrých myšlienok, dobrých aj nedobrých rad a koľko emócií až výbuchov zlosti vyvolá diskúsia o takej obyčajnej zelenine, ako je cesnak. Demagógiu a netoleranciu odložte stranou. Každý... celý příspěvek >
Rozdrápané kmeny, 19.1.2012
Zdravím Vás Mirku! Náš kocúr Úško, ktorý spáva v záhradnej šope, si s obľubou brúsi drápky na kmeni čerešne. Zatiaľ som nepozoroval, že by jej to škodilo. Keď sa ale pustil aj do kmeňov pergolovej révy (Rhea) a predrápal sa až na tvrdé drevo, tak som... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 19.1.2012
"A nikomu zasazený česnek neraší v prosinci a nehnije sklizený v lednu." Martine, asi by to chcelo pozornejšie čítať, čo píšu ostatní, nie iba p.PP. Práve tí čo, im teraz vylieza vnať, sadili priskoro. Otázka hniloby tiež súvisí s termínom výsadby,... celý příspěvek >
Tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 19.1.2012
Dobrý deň! Pripájam sa k názoru ohľadne prevrúbľovania hlboko zakorenených jabloní. Pomalu rastnúce podpníky s pozitívnym vplyvom na kvalitu a vyfarbenie plodov bohužiaľ plytko korenia a vyžadujú kvalitnejšiu agrotechniku. Keby ste sa rozhodol staré... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika