Příspěvky uživatele - 46.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování jabloní, 17.4.2012
neúmyslně se mi povedlo začít řízkování. chtěl jsem vyhodit zapomenuté proutky z průklestu jabloní (byly v kýblu s vodou) a hle - některé mají asi 1mm narašené kořínky. mám je zkusit zasadit, nebo kořínky ještě nechat poporůst? větvičky už jsou... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 28.1.2012
nechápu, v čem je problém...  když mám požadavky na vzrůstný strom, který v budoucnu pohodlně podejdu, neřku-li podjedu s traktorem, který až odroste nebudu muset hájit před ovcí, srnou nebo zajícem, co poroste bez chemie, který dá 2... celý příspěvek >
Přeroubování starších stromů, 15.1.2012
Lze využít Jabloň lesní?
Přeroubování starších stromů, 13.1.2012
dobrý, den, chtěl bych se zeptat, kde sehnat podnože pro vysokokmen jabloní. v přírodě vše zničí zvěř (šumava, 700mnm). dále jestli se musí sázet podnož s předstihem, nebo lze v jednom roce sázet i roubovat. děkuji
Zapěstování koruny ze špičáku, 13.1.2012
dobrý den, mám od předloňska vysazený malý sad za domem (15 stromů, staré odrůdy, 10 jabloní, 2 hrušně, 2 švesty a 1 jeřabina). některé jabloně a obě hrušně byly vysazeny jako špičáky. "problém" je, že se mi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika