Příspěvky uživatele - 230.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky rostou, 13.7.2014
Díky za info.
A co salát do pařeniště?, 12.3.2014
Díky za odpovědi.U mě to bude asi tím teplem, protože jinak to mám za oknem na jižní straně(takže světla dost).Teď to dávám na parapet ven a už to tak neroste.Tak to zkusím přihrnout zeminou.
A co salát do pařeniště?, 12.3.2014
Dobrý den, jak hluboko se má salát zasévat?Dával jsem dle návodu 0,5cm hluboko a pokaždé se mi vytáh 3 cm nad zeminu. Zachráním to, když přidám hlínu až k lístkům? Díky.
Meruňka Vesprima, 23.9.2013
Jaké máte zkušenosti s touto odrůdou, a je opravdu vhodná i do mírně horších poloh.Píší o ní že je chuťově vinikající.Je tomu opravdu tak?
Pozdní Symfonie, 10.9.2013
Jak se letos u vás dařilo této odrůdě.U nás ještě nedozrála.Jižní Čechy 475 m.n.m. Zde je vše o 3 týdny poposunuto. I poslední RH jsou ještě na stromech.
Hrušeň Chojuro, 26.5.2013
Dobrý den. Otázka na pana Stana. Jak se vám povedlo vypěstovat tak hezké Chojuro?Nám letos krásně vyhnalo, ale větve se dost ohýbají a nejsou tak vzpřímené.Nejprve rostou vzhůru, ale jak mile mají více listů tak se začnou ohýbat.Je v tom nějaký fýgl.... celý příspěvek >
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Na Gizela5
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Ještě na odpověď díra velikosti vědra.Taky to tak dělám a stromkům to vůbec nevadí, jenže já mám na zahradě pěknou zem.A tady je to samej jíl.Známí mají něco podobného a věřte je to mazec.Pořádně se do toho nedostane ani bagr.Akdyž už něco nabere,... celý příspěvek >
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Jenže co je to velká díra pro třešeň.Jsme zase na začátku.Třešeň sice koření mělce ale vytváří silné a dlouhé kořeny, takže to chce velkou díru a to opravdu pár pytlů nestačí.Ikdyž G5 má mnohem slabší růst než třeba ptačka, určitě to... celý příspěvek >
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Jestli tomu dobře rozumím, tak máte 1m dobré půdy a ta mazlavka je až pod tím. Tak to je jiná, v tom by mohla trešeń růst.Třešně koření mělce.Ten jíl dole nebude sice ideální ale zkuste to.Pokus omyl, třeba budete příjemě překvapen.Časem kolem... celý příspěvek >
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Developer nebo nedeloveper.Pořád to neřeší problém, jak zasadit třešeň do betonu.
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Třešně mají rády hluboké a propustné půdy.Nevím jestli pár pytlů čehokoliv bude stačit.Koukněte k sousedům, čemu se v tom mazlavém jílu daří.Pokud tam třešně mají tak ok, ale řešte spíš podnož.
Husqvarna 555, 562 XP, 15.1.2013
Dekuji za info, cihnu na to, bez zaruky bych tuhle novou taky nepokousel ale musim na obranu HQ rici ze mam 372 s ameriky takze bez zaruky a zatim slape super.Mate nekdo zkusenosti s tim prodejcem?Ja u nej poptaval neprorezy od HQ ale nikdo... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 15.1.2013
Zdravim,562 xp se prodava i u nas?Nova se zarukou?Videl jsem jednu na Bazosi ta byla jeta.Muzu se poptat kdo a kde ji nabizi?V prubehu tohohle roku uvazuju o jeji koupy i kdyz recenze me maloucko odrazuji.
Husqvarna 555, 562 XP, 12.1.2013
Nu to je ranec to ta masina zblajzla jeste, ze se k tem reklamacim stavi nemci tak jak se stavi.Nu snad si ted pilka tu reputaci jeste napravi porad na ni trosku sazim az budu za rok menit stroj, delam to podobne jako jsi popisoval,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika