Příspěvky uživatele - 134.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na Rouby?, 28.4.2011
Dobrý deň, ďakujem za odpovede. To PDF-ko by fungovať malo. Skúste iný počítač. Zároveň pohľadajte na google, je tam toho veľa, napr. ohľadom vrúbľov toto. Áno, odoberajú sa jednoročné výhonky, najlepšie z južnej strany, dostatočne hrubé,... celý příspěvek >
Jak na Rouby?, 27.4.2011
No tak tých otázok je nakoniec viac než dve, dúfam, že to nevadí... 
Jak na Rouby?, 27.4.2011
Dobrý deň, príručku už na diskusiu niekto dával. Nájdete ju ale napríklad tu.  Video ohľadne prípravy štepov nádete napr. tu, ale určite tam toho bude viac, minimálne ukážky štepenia sú veľmi užitočné. Mimochodom, mám dve otázky pre... celý příspěvek >
Sázení a stříh broskvoně, 26.4.2011
Vďaka za rady. O štepárskom vosku som tu už čítal. Tiež ma napadlo veľké medzery na okrajoch pásky zalepiť spomínaným chemstopom.  Myslím, že také malé množstvo by nemalo škodiť (ak klasické oblepenie škodí).  Ešte jedna... celý příspěvek >
Sázení a stříh broskvoně, 26.4.2011
Dobrý deň, Chemstop používam niekoľko rokov, na mladých, aj starších stromoch. Do tohto roku som nezaznamenal žiadne problémy (už som o tom raz písal). Tento rok som však na jednej broskyni spozoroval na kmeni farebné fľaky. Podobá sa to marhuľovým... celý příspěvek >
Kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 19.4.2011
Áno máte pravdu. Ako som už napísal, uvidím, ako sa jej bude dariť. Stromčeky majú celkom dobrú polohu, celý deň by na ne malo viac-menej svietiť slnko. Skúsil som preto zasadiť napr. aj Fuji o ktorom som sa na fóre dočítal, že potrebuje... celý příspěvek >
Kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 19.4.2011
Vďaka za odpoveď. Bývam na strednom Považí, takže trochu nepriaznivejšie podmienky oproti Záhoriu. Tou Florinou ste ma nepotešili, sadil som ju tento rok, ak je pre ňu u Vás okrajová oblasť, uvidím, ako sa jej bude dariť. Sadil som aj Pinovu, Topaz a... celý příspěvek >
Kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 18.4.2011
Dobrý deň, pán Paľo, trocha odbočím od témy. Píšete, že ste odskúšali celý rad rezistentov a pri RD pestujete tie (pre Vás) najchutnejšie. Môžete mi prosím napísať ktoré to sú? Mám totiž ešte miesto pre pár ovocných stromov. O mnohých rezistentoch sa... celý příspěvek >
Náhrada za Idared, 13.4.2011
Tak nech Vám dobre rastie! 
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 13.4.2011
A má použitie Sava nejakú extra výhodu okrem spomínaných vošiek? Je to menej zdraviu škodlivé ako klasické postreky na to určené?(pozn. ospravedlňujem sa za laickú otázku, nie som žiadny chemik ) Prípadne má Savo lepšiu účinnosť? Možno má... celý příspěvek >
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 12.4.2011
Savom? Nie je to nebezpečné? Nemôže to stromu ublížiť, zvlášť v neriedenej forme?
Jabloň - kotlovitá koruna, 12.4.2011
Vďaka za názory. Jablone s dutou korunou som videl mnohokrát. Tri stromy máme dokonca na záhrade. Ide však o slabo rastúce (neznáme) odrody, kde najmä pri jednom z nich z hlavných kostrových konárov vyrastá iba krátky rodivý obrast. Pri viac... celý příspěvek >
Jabloň - kotlovitá koruna, 11.4.2011
Aké máte skúsenosti s pestovaním jabloní s kotlovitou korunou? Na 2 ročnej jabloni (Delikates, podpník P60-niečo medzi M9 a M26) sa mi ulomil terminál. Zostali iba tri bočné konáre, ktoré rastú rovnomerne. Vidím iba dve možnosti (okrem vykopania... celý příspěvek >
Stromy a mravenci, 28.3.2011
Tiež sme asi pred 20 rokmi použili chemstop. Stromy s tým však nemali žiadny problém a nemajú doteraz. Používali sme ho však možno rok-dva. Pred niekoľkými rokmi som chemstop začal používať znovu. Natieram ho priamo na kôru. Doteraz som s ním... celý příspěvek >
Spon pri sadení stromov, 28.3.2011
Vďaka za názory. Pred časom som sa dosť zaoberal aký typ podpníka je vhodný (prešiel som aj diskusie na zahrada.cz). O M9 neuvažujem, chcel som iba pre svoju informormáciu vedieť, čo by sa dialo.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika