Příspěvky uživatele - 150.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nitra - letní odrůda hrušně, 25.12.2011
Zdravím. Měl bych dotaz na jaké podnoži stromky máte a jak jsou staré? Který měsíc ji sklízíte?  Prosim vás o popis vybarvení plodu. Předem děkuji.            sadař vlada
Vrúble, 25.12.2011
Zdravím. Odebírat rouby nemusíte mít obavy a je na to nejlepší bezmrazí den. Naše ovocné stromy mají geneticky dané, že od prosince do konce ledna musí spát a tudíž je teplo neprobudí. Jsou tedy v hluboké dormaci. Horší je to od února kdy už stromy... celý příspěvek >
Deformace plodů - Zvonkové, 25.12.2011
Zdravím. Problém který se letos všude vyskytoval a vaše fotka je dukazem je poškození plůdků pozdním jarním mrazikem a na podzim letní teploty .Následkem tohoto tepelného šoku jsou plody deformované a následkem stresu stromku jsou plody sklovité... celý příspěvek >
Rubinola - praskání kůry kmenů, 25.12.2011
Zdravím. Praskáním kury Rubinola hodně trpí. Tento nešvar zdědila po Rubínu. Mě také většina Rubinol praká v kuře a to hlavně v předjaří. Jsou to mrazové desky. Je pravděpodobné, že Rubín a jeho děti špatně stahují vodu do kořenů a má pravděpodobně... celý příspěvek >
Nitra - letní odrůda hrušně, 25.12.2011
Zdravím. Prosím Ty, kteří pěstují letní slovenskou odrudu hrušně NITRA, aby mi napsali jaké s ní mají pěstitelské zkušenosti a jak chutnají plody.            sadař vlada
Odrůda hrušně Nela, 25.12.2011
Zdravím. Odrudu NELA jsem měl na zkoušku jeden strom. Mě se jeví, že je více podobná na Nelisovu. Vytváří rozvolněnou korunu, větve jsou v tupých uhlech. Mrazům odolává dobře, vubec netrpí strupovitostí. Plody vytváří velké nepříliš pěkného tvaru... celý příspěvek >
Hrušeň Starkimson, 25.12.2011
Zdravím. Hrušeň odrudy Starkrimson je americky nazev a u nas synonimum pro odrudu CLAPPOVA ĆERVENA. Je to pupenová barevná mutace odrudy Clapova. To znamená, že má veškeré nároky totožné s mateřskou odrůdou.  A pěkně to vypadá když je máte spolu... celý příspěvek >
Astra, 25.12.2011
Zdravim! Ja Hardyho máslovce nepotřebuji dělat reklamu ona se prosadí sama a já si myslím, že když je mezi nami více jak 100 let tak to svědčí samo o sobě. V Čechách prý strupatí tak nevím, aby jste mě potom neproklínal. Já mám pěstitelské zkušenosti... celý příspěvek >
Zákrsek, 25.12.2011
Dobrý den!    To, že máte polokmen a nechcete ho tak tady je rada jednoduchá. Budete muset provést zpětné řezy a to tak  : sestřihněte v unoru korunku na nejnižší výhon v korunce a i ten potom zakraťte na par oček. Stromek... celý příspěvek >
Banánové jablko?, 25.12.2011
Zdravím a přeji Vam vesele svatky.  Ja si myslím,  že se vším ovocem je to stejné jako s vínem a i vinaři se mezi sebou většinou ze srandy také handrkují, která odrůda je lepší. Já si myslím, že podnože určitě ovlivňují i chuťové vlatnosti... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika