Příspěvky uživatele - 217.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vajíčka škůdce?, 5.5.2014
Děkuji za odpověď.František
Vajíčka škůdce?, 4.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na spodní straně listtů se objevily jakoby průsvitná vajíčka. CHtěl bych se zeptat, jaký škůdce to může být. Děkuji.  František
Hrušeň neroste, 8.12.2012
Podnož mně taky napadla, dám jí ještě rok šanci, všechny květy na jaře otrhám a když to nepomůže zkusím ji na jiné podnoži.                                    ... celý příspěvek >
Hrušeň neroste, 8.12.2012 Obsahuje fotku
Mám dotaz ohledně hrušně Jana, která je druhým rokem po vysazení na stanovišti a nemá téměř žádné přírůstky. Jako podnož je použita Kdouloň. Nadmořská výška je 470 metrů poloha jihozápadní, 2,5 metru od zdi. Půda je hlinitopísčitá, spíše vlhčí.... celý příspěvek >
Sázení trvalek v říjnu?, 29.10.2012
Ano, bohužel je to spíš otročina pokud bych to chtěla mít všechno bez plevele, teď jsem dala černou textilii aby mi ten plevel hned tak neprorostl a na to hážu kůru, jinak mě nic lepšího nenapadá, jak to děláte Vy?Teprve se začínám orientovat v... celý příspěvek >
Sázení trvalek v říjnu?, 28.10.2012 Obsahuje fotku
No páni opravdu smekám, něco tak krásného jsem snad ještě neviděla.Asi je to i hodně náročné na čas, že?Posílám fotku z našeho dvora, chtěla bych to také nějak zútulnit, nenapadá Vás něco?
Sázení trvalek v říjnu?, 28.10.2012
Dobrý den, to je kráásné!!!Prosím mohla byste napsat jaké kytičky a keříky jsou u té studny?Chtěla bych si založit záhonek ale nějak nevím co spolu namíchat aby to vypadalo pěkně.
Tříletý kvas, 13.7.2012
dobrý den mám doma tři roky kvas ve stodole a zajímalo by mě jestli má ještě cenu jezdit do pálírny děkuji
Jana, 22.12.2011
Nejsem žádný velkopěstitel a také mám omezené prostory, proto jsem zvolil cestu 2 hrušní na kreré bude naroubováno několik odrůd.První je Clappova, na kterou je naroubována Alfa, Laura a Wiliamsova.Wiliamsova letos prvně rodila a měla 5 velice... celý příspěvek >
Jana, 19.12.2011
Letos na podzim jsem zakoupil tuto odrůdu, proto bych chtěl zjistit, zda má někdo pratické zkušenosti s touto odrůdou. Zajímá mě hlavně chuť, skadovatelnost a odolnost.Bydlím na Českobudějovicku 430m, n.v.
Zkrácení tújí, 13.8.2010
A na to jste pane přišel jak? Vyjadřujte se jen k tomu čemu rozumíte. Zahradník jistě nejste, to by jste nemohl napsat takovouhle hloupost.
Cuketa zahnívání plodů, 15.7.2010
Děkuji za váš názor, určitě to vyzkouším, dnes po návratu z dovolené plod o délce 20 cm opět nahnilý v místě kde byl květ.Jedná se o žlutou odrůdu, ale název bohužel nevím.Zkusím všechny plody otrhat a nechat pouze jeden.Také otrhávám všechny plané... celý příspěvek >
Cuketa zahnívání plodů, 11.7.2010
Nic ve zlém ale v prvním příspěvku jsem jasně psal že plod začíná hnít v místě přechodu květu na plod takže to ptákem být nemůže.Plod je již nahnilý ihned po opadu květu.
Cuketa zahnívání plodů, 9.7.2010
Prosím o radu ohledně zahnívání a následné znehodnocení celého plodu těsně po odkvětu v místě kde je přechod z květu na plod. Po opadu kětu je již plod napadený hnilobou.Nepomůže ani odstranění usychajícího květu.Cuketa je pěstována na kompostu, na... celý příspěvek >
Kivi řízkování, 22.3.2010
Děkuji za odpověď.FŠ
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika