Příspěvky uživatele - 123.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování pórku, 20.2.2012
Najděte mi, kde v předchozích příspěvcích je zmínka o datu, kdy vysít pór tak, aby byl v květnu k výsadbě, tzn. aby nebyl ani přerostlý ani zbytečně malý. Než někoho vyzvete k pečlivému čtení, měl/a byste tak učinit sám/sama.
Termín výsadby česneku, 7.2.2012
K jarní výsadbě česneku - záleží na odrůdě, ne všechny se sázejí na podzim, existují i odrůdy jarní, většinou nepaličáky. Mívají dokonce lepší skladovatelnost.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 7.1.2012
Jestli se to vyplatí nebo ne si budete muset spočítat sám. Není takový problém zjisti cenu potřebného materiálu a cenu vašeho času si musíte určit sám Pokud máte ve svém volnu možnost si vydělat víc než stavbou skleníku, pak je to jasné. Pokud si ve... celý příspěvek >
Skleník ze dřeva, 1.1.2012
Dřevo na žumpě je právě v prostředí podobném skleníku. Hladina vody je cca 50 cm pod krytem, nezamrzá, ale odpařuje se, shora na dřevo tu prší, tu svítí slunce.
Skleník ze dřeva, 31.12.2011
Čím dál víc se přesvědčuji, že dřevo vydrží daleko víc, než si myslíme a než se nás snaží přesvědčit výrobci různých barev, laků a mořidel. Mám například krytou žumpu u bývalého hnoje, kam je stále svedený odpad (pak teprve pokračuje do čov, jinak to... celý příspěvek >
Mala rekonstrukce vzhledu studny, 21.12.2011
Jen technická poznámka - mně se tedy zdá, že stříška je pevně spojená s poklopem, odpadá tudíž problém se zabezpečením. Otázkou zůstává, jak je celá konstrukce těžká pro případné odklopení. Ale třeba blbě vidím.
Seminka s vlastni zahradky, 13.12.2011
Mě tedy mate, že nevím, co vás mate. Nemohla byste to napsat srozumitelněji? Ze semen, která vlastnoručně vyndáte z dýně, vám vyroste zase dýně, probůh.
Okus ovocných stromků, 9.12.2011
Nevelký zájem o seno v zimě nezpůsobuje mlsnost zvěře, ale to, že její metabolismus je přizpůsobený roční době a v zimě proto dávají přednost mladým jehličnatým výhonkům, kůře stromů a podobně. Skutečně divokou zvěř nikdo nepřikrmoval, takže mají... celý příspěvek >
Uskladnění křenu, 2.12.2011
Fakt jo. Dokonce jsem zbytek po těch dvou letech zasadila, protože se mi ho zželelo, že se pořád snaží vyhánět listy, a ujal se a vyrostl. Vlastně jeho potomci rostou na tom místě pořád. Podmínka ale je, že nesmí na moc dlouho vyschnout, chce to... celý příspěvek >
Uskladnění křenu, 1.12.2011
Já taktéž vydrhnu kartáčkem, ale nesuším, naopak zabalím do silné vrstvy papíru (kuch. utěrky apod.), namočím, namačkám papír na křen a vše zabalím do mikrotenového sáčku a pevně omotám gumičkou. Uložím v lednici.Vydrží bez problémů i dva roky. Po... celý příspěvek >
Jaké pálivé papričky a jejic pěstování, 23.11.2011
A neje vám náhodou o druhy chilli papriček? Třeba jalapena, habanera apod? Semena prodávají různí fandové na internetu, případně na aukčních serverech, jako je aukro.
Thuja smaragd - každý rok jedna uschne, 21.11.2011
Ano, a Česká republika konečně přestane vypadat jako jeden velký urnový háj. Kéž bych se toho dožila.
Nejchutnější rajčata, 17.11.2011
Měla bych dotaz na vás, případně na jiné milovníky rajčete Start. Slyšela jsem že podobnou chuť má Bonset, nemáte s tím zkušenost? Mně totiž v podstatě k jídlu za syrova žádná jiná odrůda nechutná, tak pěstuju Starty pořád dokola, ale ráda bych... celý příspěvek >
Zamrazena zelenina, 8.11.2011
Jenom k těm zeleným natím - dávám je do mikrotenového pytlíku jenom zbavené silných stonků. Pak v zimě ustřihnu pytlíkovi roh a natě sypu, kam je potřeba. Zmrazené jsou křehké a "nakrájí" (rozdrtí) se až při této manipulaci a neztrácejí... celý příspěvek >
Pěstování habru ze semen, 30.10.2011
Pech máte, když vás při lesním pychu chytí hajnej.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika