Příspěvky uživatele - 85.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MM 106, 10.12.2011
Bohužel větru neporučíte, ale můžete ho zbrzdit na méně škodnou mez tim, že na kraji sadu ve směru převladajících větrů vysadíte větrolam nejlepe z jehličnanů (smrk omorika je štíhlá a neničí půdu a docela rychle roste) nebo hluboko zatlouct... celý příspěvek >
MM 106, 10.12.2011
Mám 50 stromků na M106 a mezi nimi jsem měl 2 jabloně na M9 a hryzec je do roka našel a zlikvidoval a i jabloně na A2 a i semenače. U podnože 106 jsem našel dva stromky, které byly napadeny a díky dobrému zakořeňování 106 to ustály a jaderničky si... celý příspěvek >
Astra, 10.12.2011
Važeny Mičurine II. Z vašeho příspěvku je evidentně jasné, že jste nepochopil, že jsem odpovídal na dotaz na odrůdu Erika. Na Lucasovu maslovku vam nikdo nešahá. Klidně si ji nechte je to vaše věc. Ja jsem ji měl taky. Je to velice dobrá... celý příspěvek >
Astra, 10.12.2011
Dobrý den. Jsem velice rad, že jsem vam mohl poradit. S Dicolorem určitě nebudete zklamán ma tmavši vybarvení než decora a v dobrých letech je celočervená. Akorád má plody střední... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 10.12.2011
Topaz je dobré jablko, ale na můj vkus je kyselejší. Pokud mě zdání neklame tak teď vyhrává degustace Orion a Heliodor v těsném závěsu Bohemie. Ja osobně mám radši Bohemii a Rubinolu než Topaz. sadař vlada
Rozpraskaná kůra na kmeni, 10.12.2011
Zdravím Slovensko. Škoda je, že jste nenapsali v jaké oblasti se meruňka nachází. Než začnu psát o vašem případu tak Vám vřele doporučuji vysadit nový stromek meruňky, který je zapěstovaný ve školce a to tak :  podnož a je dobré, aby tvořila i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika