Příspěvky uživatele - 178.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Termín výsadby česneku, 7.12.2011
Počasie netreba lámať, stačí sledovať dlhodobú predpoveď počasia. V tomto roku je aj na Vysočine výsadba v októbri zbytočne unáhlená. Hnojenie cesnaku na etapy- počas vegetácie je správny postup. Písal o tom aj p. Vladislav. Paľo
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 6.12.2011
Vidím, že ani Vy neveríte. Nalistujte si v kolonke Vinná réva vlákno Zakoreňovanie jednoočkových rezkov. Tam som popísal spôsob zakoreňovania rezkov prestrčených cez otvor v 2 cm hrubom PST plávajúcom na vode zohrievanej odspodu keramickým telieskom.... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 6.12.2011
Pane Vladislave, dúfam, že sa nehneváte, keď som so všetkým nesúhlasil a povedal svoj názor? Máte pravdu, že v podhorských oblastiach prichádza zima skôr, aj keď niekedy bývajú výnimky ako napr. v tomtoročnom decembri, kedy je sneh a zamrznutá pôda... celý příspěvek >
Jaké máte zkušenosti s e-shopem, 6.12.2011
Dnes som si v predajni u nás v meste vybral a kúpil 2 slivkové "stromy"- Katinku a Hanitu, ktoré plánujem vysadiť do vinohradu. Stihol som to týždeň pred koncom sezóny a uzavretím predajne. Stromky pochádzali z Plantexu (podpník MB) a korunky boli... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 6.12.2011
Dobrý deň pán Stefanos! Sympatizujem s ľuďmi, ktorí idú za svojím cieľom a neboja sa prekážok. Navyše správne uvažujete. Jamy ste spravil väčšie, ale vďaka drnovici na spodku budú mať aspoň stromky zásobu humusu na prvé roky aj bez rašeliny. S... celý příspěvek >
Sušení jablek, 6.12.2011
Keby bol pane PP vnútorný priestor rúry izolovaný od priestoru kuchyne, tak byste nikedy neucítil, že sa Vám pripaluje mäso v trúbe alebo že koláč už začína voniať a bude hotový. Skúste si dať do multifunkčnej rúry nakrájané ovocie a nastavte si... celý příspěvek >
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 6.12.2011
Nechcem propagovať provizórne uskladnenie jabĺk v krabici vystlanej polystyrénom. Veľa ľudí si však myslí, že je PST nepriedyšný. Opak je pravda. Skúste ho na pár dní položiť na vodnú hladinu a potom ho dvihnite. Vďaka pórom PST nasaje vodu a je... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 6.12.2011
V uverejnenom texte, pravdepodobne zo 70.- 80.rokov, mi chýba autorom príspevku vyslovená veta o pevne stanovenej vegetačnej dobe cesnaku. Dávam prednosť praktickým skúsenostiam pred starými príručkami, ktoré už dnes nemusia odpovedať súčasným... celý příspěvek >
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 6.12.2011
Samozrejme je to provizórne riešenie pre toho, kto nemá pivnicu. Ale dostačujúce. Ak máte v krabici 1 či 2 odrody, tak sa v nej nemusíte dlho prehrabávať. Je pravda, že zhité plody na spodku sa horšie vyberajú. Paľo
Sušení jablek, 6.12.2011
Zastavte sa v predajni kuchynských spotrebičov. Ochladzovanie dvierok pomocným ventilátorom majú dnes takmer všetky rúry. Plynová či el.rúra nastavená na +50 bola v tomto vlákne spomenutá ako jeden zo spôsobov sušenia ovocia. Každý spôsob má svoje... celý příspěvek >
Podzimní postřik proti kadeřavosti, 5.12.2011
Teraz patogéna moc neovplyvníte, aj keď sa na chvíľu mierne oteplilo. Pri teplote +3 to bola škoda postreku. Navyše Sulka je nedostatková. Pripravte sa na postrek koncom zimy pri začiatku oteplovania. Odporúčam radšej meďnatý ako sírnatý prípravok. ... celý příspěvek >
Jaké máte zkušenosti s e-shopem , 5.12.2011
Dobrý deň! Tie 3 stromky Vám zasielal Plantex alebo iný distribútor? Plantex totiž nemusí mať s ofikaním korunky nič spoločné. Tiež sa mi páči, keď je korunka v pôvodnej dĺžke, trebárs stočená v krabici či silónovom vreci. Podobne seriózne pristupuje... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 5.12.2011
Dobrý deň! Potešil ste ma, že máte na Arkadiji ružové listové stopky, ale posledný príspevok o parádne rastnúcej Arkádiji z Kolína ma presvedčil, že s tou mojou "Kolíňankou" to nie je také jednoznačné. Spomedzi pestovaných odrôd je to u mňa k zimným... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 5.12.2011
Ozaj kvalitný príspevok. Ďakujem, p. Okawango. Vedel byste povedať pár slov aj o potrebe opeľovača v prípade, že človek pestuje široko ďaleko iba jednu odrodu, napr. Nikitskuju bordovuju? Paľo
Velbora (dotaz), 5.12.2011
Po Veselke som pred rokmi veľmi túžil, ale nepodarilo sa mi ju zohnať. A pritom to mám do Veselého či Boroviec iba kúsok. Už vtedy som si vytipoval Veselku ako najvydarenejšiu. Skúsenosti pestovateľov Veselky však nemusia môj názor potvrdiť. Paľo
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika