Příspěvky uživatele - 157.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký trakůrek, 29.11.2011
Tak se vzdávám a přeji hodně zábavy s "traktůrkem" za dvacet tisíc.
Jaký trakůrek, 28.11.2011
Kolega Kučera má pravdu, traktůrky jsou hračky pro lidi co tomu nerozumí, jenom bych se podíval na regálu pod něj, jak je to zpracované. S TK se dají i trhat stromy nebo hrnout sníh a můžete si na těch tisících metrech připadat jako farmář.
Koupit křovinořez OleoMac 746T nebo 753T?, 23.11.2011
Jestli tak ten silnější, já jsem ujetej na strunu a ta chce výkon. Jinak taková plocha je na malotraktor.
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 16.11.2011
Na tenhle bordel co je na obrázku bych šel strunou a dostatečně silným strojem, samozřejmě poklepem prodlužovací strunou. Od 1,2KW s 3mm strunou by to neměl být problém, samozřejmě s 2 a více KW to bude daleko snazší a veselejší práce. Ty náletové... celý příspěvek >
Agzat alebo Vari?, 15.11.2011
Jak už jsem psal do jiného příspěvku v tomto smyslu: pokud se bavíte o nových strojích, tak vari je drahé a agzat šíleně drahý!!! I u té 190 máte pořád jen 6,5 koně, já to měl ve vari a kopec s 10 velkými špalky na drnovaté zahradě nevyjela-ne že by... celý příspěvek >
Malotraktor agzat, 4.11.2011
AGZAT vlastním 1 rok v provedení Farmář (cca 58.000,- stroj + 30.000,- příslušenství na zahradu.). Diferenciál je skvělá věc, ale je nutno dávat pozor při jejím zařazení aby to člověk necpal násilím přes zuby. Orání je docela snadné i do kopce, ale... celý příspěvek >
Malotraktor Kubota nebo TZ4-K, 26.9.2011
Já myslel z hlediska ND, oprav, pořád je vžité, že na české věci je víc dílů, jak byl člověk zvyklý z osobáků na ty informace o neopravitelnosti Japonců, ceně ND, tak člověku tak nějak přišlo, že TK se bude umět opravit jako zetor v každém JZD(dnes... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika