Příspěvky uživatele - 102.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 20.4.2012
Taky bych ho nevylamoval. Máte ho v zálozy, kdyby se vylomil ten horní. Může jej ale za vegetace zaštipůovat, aby většina mízy šla do toho delšího.
Řez slivoně Gabrovska, 20.4.2012
Prohlédněte si svůj stromek zblízka, jestli náhodou nepěstujete myrobalánovou podnož rostoucí pod místem štěpování. Barva kůry i délka přírůstků se mi zdá podezřelá
Plodnost kamčatské borůvky, 15.4.2012
Mám zato, že na chodbě v paneláku chybí rostlině především světlo. Jinak zimolez kamčatský - už podle obou názvů  - asi zimou trpět nebude. Třebaže raší a kvete mimořádně brzy, nepamatuji, že by mu někdy ublížily zimní či jarní mrazy.
Rašelina, 14.4.2012
Už přesně nevím, něco kolem 300 Kč v Hornbachu. Něco těsně nad korunu za litr. Vyšlo to o něco levněji než běžné pytle.
Rašelina, 14.4.2012
Nevím, jak je to s tou měrnou hmotností rašeliny. Ale koupil jsem si 250litrový slisovaný kvádr rašeliny. Tipnul bych, že váží kolem 50 kg.
Odrůda jabloně Jonagored - pěstuje někdo?, 14.4.2012
Myslím, že Jonagoredů je víc jež jeden.  Na stránkách ovocnářské unie jsou mezi odrůdami povolenými k výsadbě uvedeny mezi mutacemi Jonagoldu i 2 Jonagoredy Red Prince (Jonaprince), Jonagold Marnika, Jonagored, Jonagored Supra, King Jonagold,... celý příspěvek >
Tlakový postřikovač s pístovým nebo membránovým čerpadlem?, 13.4.2012
Samozřejmě je kvalitnější Solo. Teleskopická trubička, co mám, není mosazná, nýbrž z nějakého uhlíkatého plastu. Je lehoučká (dost drahá), problém je, že s délkou nástavce a výškou stromu výrazně klesá mohutnost rozstřiku
Opadávání jablek, 8.4.2012
Milý Paľo, tak za prvé, v prvním odstavci jsem postup pala Polehly pochválil, jako správný a nechci s ním polemizovat. Za druhé, pan 211 37, podle toho, co píše,  jistě nepatří k intenzivním pěstitelům ovoce. Od pana Polehly však dostal radu... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 8.4.2012
Možná se budete divit, ale v obou odstavcích Vám dávám za pravdu.         Skutečně, pokud řez vynecháme kvůli malému množství plodů v koruně, omezíme přírůstky mladého dřeva a stromek bude vyholovat. ... celý příspěvek >
Česnek, 8.4.2012
Je to možné. Sadbu jsem kupoval v běžné prodejně a původ mi byl sdělen prodavačem.
Rozkvétající broskvoně, 8.4.2012
Sama skutečnost, že jste nezpozoroval klejotok, nevypovídá zhola nic. Bujdeme-li kupříkladu řezat stromy na Silvestra, patrně je taky nezahubíme.  Přesto to není důkaz, že jde o ideální termín.     Většina zahrádkářů nepěstuje... celý příspěvek >
Česnek, 7.4.2012
Sázel jsem česnek v půli listopadu a řádky jsem si popsal. Tedy:  Havran - nevylezla asi 1/4   stroužků Dukát - nevylezla 1/4 stroužků Lukan -nevylezly 3/4 stroužků!! (všechny od Kozáka) Výsadba z vlastní loňské sklizně tvořená... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 7.4.2012 Obsahuje fotku
Zakracovanie letorastov broskýň v čase kvitnutia má svoj zmysel podložený mnohými dôvodmi Přesně tak. Odborníci píší "v čase kvitnutia", ale Vy v předešlém příspěvku radíte v "čase pupenů" a to je rozdíl. Mráz mínus 6, aký bol v mnohých... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 7.4.2012
Pan Paľo ve své příznivé lokalitě samozřejmě nechť stříhá broskvoně tak, jak se mu to na Záhorí osvědčilo. Ostatním bych radil držet se příruček věnovaných pěstování a řezu broiskvoní, které doporučují řezat v květu a později. Jejich autoři, vesměs... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 6.4.2012
Na kedy a ako zistím výsledok opelenia? To poznáte snadno. Jak stromy dokvetou, buďto květy opadají celé nebo spadnou jenom okvětní lístky a zůstanou semeníky, a ty se budou stále zvětšovat
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika