Příspěvky uživatele - 176.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký traktor na 2ha, 23.11.2011
Ahoj všem, mám VARI GSV 190 + bubnovou sekačku, sekám 2 x ročně 4000m2 + rotavátor. Jsem spokojen. Na chození je to pro mne tak akorát na hranici. Ale budu obhospodařovat 2ha. A VARI stačit nebude. Mám v plánu sekat trávu na seno, mulčovat nedopasky... celý příspěvek >
Co nasadit před živý plot do svahu, 9.8.2011
Zdravím všechny, Metr od plotu mam Habrový plot. Před nim je svah cca pul metru kde roste plevel a tráva. Potřebuji tento pás zazelenit vodorovně cca 0,50m x 100m a potlačit plevel, zpevnit svah. Chtěl bych tam vysadit něco nízkého (čím nižší... celý příspěvek >
Vietnamské prase - zkušenosti, 2.9.2010
Zdravím všechny chovatele, Add1, chci se zeptat, jestli je potřeba nějaká povolení, splnit zákonem dané podmínky apod. pro chov vietnamských prasat. Add2, chci předejít nějakému konfliktu se sousedy. Díky za odpověď.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika