Příspěvky uživatele - 124.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník řešetlákový, 15.2.2008
Rovněž neumím poznat rozdíl, a mám na zahradě dva, které neplodí. Již vloni jsem si ale objednával po internetu u zásilkové služby Sieberz a viděl jsem v letošním katalogu, že rakytníky mají a rozlišují samčí-samičí. Stojí asi 170Kč, takže to jde,... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 10.10.2007
Ovocné stromky a kvítka jsem od Sieberz před nedávnem dostala. Doručila je DPD a to se mi velmi líbilo, protože je to takové sympatické, když se s doručitelem můžete domluvit, kdy budete doma. Kromě toho nemás s českou poštou nejlepší zkušenosti.... celý příspěvek >
Sieberz - adresa, 6.9.2007
Ptala jsem se jich, zda mají v Čechách nějaké zahradnictví, kde bych si mohla všechno prohlédnout a případně hned odvézt, ale nemají. To je sice škoda, ale nechápu, proč by měli udávat nějakou konkrétní adresu, když je to obchod po internetu a osobně... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 6.9.2007
Objednala jsem si u Sieberz několik trvalek, ale doposud nepřišly. Je to ale teprve asi pět dní a prý je dostanu příští týden. Ale napsali mi předem velkou spoustu informací o pěstování sloupovitých ovocných stromků, protože mám malou zahrádku, ale... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 20.8.2007
Katalog jsem viděl a zdá se mi krásný, jistě trochu vylepšený, ale to je u katalogů vždycky. Katalog jsem si nechal poslat, přišel hned a poslali mi velmi rychle informace o pěstování, než jsem si objednal. Moje sestra, která žije v Německu firmu zná... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika