Příspěvky uživatele - 175.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušky na iných podpníkoch, 13.11.2011
dobrý den, zajímám se o roubování hrušní a zaujal mně váš příspěvek. Nevím ale co je dula.Děkuji za vaši odpověď.Raška.
Zelenaní jezírka, 8.11.2011
 voda se bohuzel taky postupne zkali az zezelena
Rakytnik, 8.11.2011
dekuji moc za info, snad samce sezenu a dockam se nekdy plodu :-)
Zelenaní jezírka, 8.11.2011
voda z jezirka je cerpadlem hnana nahoru k vodopadu, takze koluje, nicmene dno, kameny i voda jsou max do tydne potahnuty zelenym povlakem. O lekninech jsem neuvazovala, ty mam uz v jinem jezirku, myslela jsem spis na nejeka vodni traviny, nebo... celý příspěvek >
Rakytnik, 7.11.2011
Dobrý den, máte někdo zkušenost jak náročné je pěstování Rakytníku co se prostoru týká? Jak daleko od sebe je vhodné ho nasadit a s jakou velikosti mám počítat? Po jaké době se můžu těšit na plody? (tedy pokud někde konečně seženu sazenici... celý příspěvek >
Zelenaní jezírka, 7.11.2011
Dobrý den, prosim o radu jak na zelené jezírko, no spíš jezírečko - rozměry 90x40cm hloubka cca 30 cm. Postavila jsem vodopad, který padá do miniaturního jezírka, které v létě bohužel neustale zelenalo - dno je tvořené černou folií. Jaká rostlina... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika