Příspěvky uživatele - 44.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 12.11.2011
Vážení paliči. Pokusil jsem se přepálit víno. Bílé lihovitost 10 %. Vytekl z toho sajrajt nevalné vůně, ale co horší za pár minut to celé zežloutlo skoro jak to víno. Zjistil jsem, že je tam přídavek oxidu siřičitého. I přes uhlíkový filtr zařzený... celý příspěvek >
Roundup, 20.10.2011
Dobry den nevi nekdo do kolikati stupnu funguje randup chtel bych ted jeste postrikat zahradu.
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 10.5.2011
Podle mě má okousané kořeny od hryzce, nebo hraboše, pokud opravdu nechytla zásah herbicidem.
Habr - Carpinus betulus 'Frans Fontaine' - opadani listu, 28.11.2010
Mne by vice zajimalo, jestli tento kultivar habru "Frans Fontaine" se ma chovat stejne jako habr obecny, tj. padani listu az na jare. Chteli jsme mit listy i pres zimu (i kdyz suche) na strome, abychoim zastinily pohledy z oken... celý příspěvek >
Habr - Carpinus betulus 'Frans Fontaine' - opadani listu, 26.11.2010
Dobry den, koupili jsme si 3 ks asi 4m vysokych habru kultivaru "frans fontaine" z duvodu zastineni pohledu ze sousedovych oken do nasich oken v RD. Habr by mel opadat az na jare s rasenim novych listu. Jak je to u kutivaru "frans... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 27.7.2009
Zdravím. Malý test Není tam sice zrovna 143, ale "kvalita" bude podobná.
Sloupovité jabloně, 22.6.2009
Je u nás vydaná nějaká pomologie o sloupovité jabloni. Na podzim jsem vysadil 6 nových odrud ze serie CATS. Odruda Starcast     chutí podobnou odruděElstar. Nkde není uvedeno jakou dobu skladování,.rezistence na choroby, na jakých... celý příspěvek >
Sloupovité jabloně, 22.6.2009
Jabloně typ Balerina se sází ne50-70cm.nezkracovat terminál.podle růstu podnože a stanoviště nepotřebují oporu. Nevýhody. Stromky jsou dosti drahé, je nutné protrhání ovoco(1 jablko z květu) hustá olistění(dokonalí postřik) kvalitnější hnojení. Za... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika