Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky ze semínka, co s nimi?, 5.7.2011 Obsahuje fotku
Dobré odpoledne, já mám nevytápěný skleník první rok a je to bomba. "Narval" jsem tam co se dalo, je z toho džungle ale skleník je super. Mám ho u "huby" a je radost pozorovat jak to roste, zvláště v době kdy je venku kosa a nebo... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 5.7.2011 Obsahuje fotku
Dnes jsem otrhal většinu plodů neboť začínají měknout. Jsou menší než v minulých letech, ale možná je to tím že je jich letos 2x tolik (15 ks ) než v předchozích letech. Navíc strom má po řezu málo "zeleniska". Další odrůda začíná taky... celý příspěvek >
Nahnivani plodu paprik, 5.7.2011
Jsou i různé hniloby nebo následná hniloba po napíchnutí nějakou potvorou, chtělo by to snímek, na to se mi zdá ještě brzo.
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 5.7.2011
Pídil jsem a našel tady snímky a popis které by odpovídaly této chorobě. Jelikož je jen na jedné rostlině tak to vypadá na původ ze semene. Ošetření manganistanem draselným a modrou sklalicí, vzhledem k tomu že to není až tak vyjímečná odrůda, nebudu... celý příspěvek >
Nahnivani plodu paprik, 5.7.2011
Ideální by byla fotka, pokud je to na špičce tak to může být nedostatkem přímého vápníku, v tom případě použít např Wuxal Kalcium.
Nejchutnější rajčata, 5.7.2011
V květináči i ve skleníku mám plody zralé již delší dobu (únorový výsev), rostliny na záhoně mají plody ještě zelené. Plody z květináče jsou o něco menší než ze skleníku a chuťově poněkud jalovější, ale i tak jsou daleko nejchutnější. Mám ještě... celý příspěvek >
Co je révě?, 3.7.2011
Díky Paľo! Vzhledem k dlouhým ochraným lhůtám dalších prostředků volba asi padne na ROVRAL AQUAFLO (ten mám i doma na ošetření melounů) nebo QUADRIS, horší to bude s vhodným termínem, není to jen o pauze mezi srážkami ale hodně i o každodenních... celý příspěvek >
Neznámá choroba rajčat?, 3.7.2011
Něco o septorioze. Já se asi vykašlu na zeminy s hnojem nebo kompostem a vrátím se nazpět k minerálním hnojivům, mám takový dojem že si ten sajrajt roznáším sám.
Nedozrávající rajčata, 3.7.2011 Obsahuje fotku
O odrůdě je to taky ale nedostatek vápníku se projevuje na plodech jinak - viz. foto.
Odroda, 3.7.2011
Co se týče vykrojení listů tak já to měl taky. Koupil jsem Vostorg, zpočátku byly listy méně vykrojené, pak více, pak jsem je vykrajoval očima ale místo Vostorgu to bylo Neznámý Bílý.
Nedozrávající rajčata, 3.7.2011
Příčiny: příliš nízké nebo vysoké teploty nebo velké kolísání teplot mezi dnem a nocí při vývoji plodů, zejména když se blíží jejich zralost, nedostatečná výživa draslíkem. Každopádně neváhejte a přihnojte draslíkem (draselná sůl) v nějaké rychle... celý příspěvek >
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 3.7.2011 Obsahuje fotku
Ona ta rostlina má vlastně již odslouženo, je stará půl roku a je vlastně již v důchodu. Jen není zatím nikdo kdo by ji vyhodil do popelnice. Snímek je víceméně pro porovnání jak pokračuje vývoj na listech. To krtek-krtek - řekl bych že ani na jedné... celý příspěvek >
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 3.7.2011
Včera jsem mmj. "trochu" probíral a vylamoval rajčata. Z nějakých čtyřiceti rostlin byl skoro barel zeleniska. Zvláště keříčkové odrůdy přímo divočí a tak jsem je "přesvědčoval" že jako tyčkovým jim bude líp. Semtam nějaký keříček... celý příspěvek >
Co je révě?, 3.7.2011 Obsahuje fotku
Hezkou neděli přeji všem "vinařům". Mokré a studené počasí nastartovalo další vlnu chorob, ošetřit nelze a tak zbývá jen fotit, zkoumat a tázati se když si nejsem jistý. Na několika střapcích dvou odrůd (Pannonia a Neznámý bílý) jsem... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 3.7.2011 Obsahuje fotku
Po deštích rostliny doslova poskočily, vytvořily spoustu květů jenže... Jenže ty jsou plné vody a pršení pokračuje, bohužel, navíc zima. Co se týče smajlíků tak jejich vkládání některé prohlížeče nepodporují (Opera). Pokud máte IE nebo Firefox tak to... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika