Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 9.7.2011
A jsou to doopravdy mšice? Mšice na rajčatech jsem nikdy neměl (myslím tím zespod na listech), jen ty ořídlené a ty většinou seděly jen na stoncích.
Je možný výsev rajčat ještě v této době?, 9.7.2011
Tomatoberry Garden F1 dozrává, ještě jsem ho nechutnal ale vypadá velmi pěkně. Mám ho na terase kde "širokodaleko" rajčata nejsou, abych mohl uchovat semena na příští rok, pokud bude dobré, a já věřím že ano. Semena této odrůdy jsou docela... celý příspěvek >
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 9.7.2011
Utrhněte a prohlédněte pořádně (nejlépe lupou) listy zespodu, já tam dnes našel spoustu breberušek, patrně svilušek. Ty ludry tomu taky dávají zabrat.
Melounoviště 2011, 9.7.2011 Obsahuje fotku
Již delší dobu plánuji vytvoření vlastních stránek hlavně o rajčatech a melounech ale nějak se do toho nemohu "dostat".  Freeprostor na veřejných serverech tak nějak nesplňuje mou představu na vzhled stránek, navíc ač nejsem úplný laik, tak na... celý příspěvek >
Co je révě?, 9.7.2011
Asi koupím a vyzkouším ten Sulikol vzhledem ke krátké OL, zkušenosti s ním ale doposud nemám. Mám i Bio prostředek ale tam se musí doslova vzít ten střapec do ruky a ze všech stran postříkat.
Co je révě?, 9.7.2011 Obsahuje fotku
Opět jsem se dostal do klasické situace kdy se bobule začínají nalévat a vybarvovat, kdy se začínají objevovat první příznaky choroby (předpokládám že je to padlí) a já nemohu použít běžný prostředek proti padlí protože má dlouhou OL. Předpověď... celý příspěvek >
Ostružiny - choroba?, 9.7.2011 Obsahuje fotku
Blíží se doba zrání ostružin a rez začíná útočit. Znáte někdo přípravek s krátkou OL který by v této době na rez zabral? Ostružiník jsem ošetřil před měsícem proti rzi ale nyní se žádný z běžných prostředků (i výše uvedených) nedá již použít, pokud... celý příspěvek >
Papriky nekvetou, 8.7.2011
Mám takovou obavu že papriky které jste vysadil asi nebudou vhodné do květináčů. Možná ke kvetení potřebují mohutnější kořenový systém, možná potřebují mohutnější vzrůst. Je chyba vysadit jednu odrůdu a ještě navíc takovou která je vyšlechtěna pro... celý příspěvek >
Hnědý spodek rajčete, 7.7.2011
Já to dnes našel i na plodech na zahradě, jedná se o plody cca 10cm dlouhé a 2 cm v průměru, ve volné půdě jsem to ještě nepozoroval. Musíte ale použít prostředek který umožní rostlinám přijmout přímý vápník, lidově řečeno, rozmíchat vápno ve vodě a... celý příspěvek >
Tekuta folie, 7.7.2011
A ta živice bude v přímém kontaktu s vodou jezírka? Jako izolaci pod beton snad ano ale takhle...
Hnědý spodek rajčete, 7.7.2011
Tady je popis této choroby, zaráží mne ta "mokrá" propadlina, já to mám na rajčatech od doby co pěstuji protáhlé odrůdy (ty jsou na to nejnáchylnější) ale vždy ta skvrna byla nebo je suchá, k ošetření používám Wuxal Kalcium.
Melounoviště 2011, 6.7.2011
Mám ji i venku a pokud bude pěkné počasí tak si myslím že za 14 dnů bude zralá. Již nyní je stejně velká, ne-li větší.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 6.7.2011
Dnes jsem se po dlouhém otálení rozhodl zprovoznit bazének. Voda ze studně 17°C, do plováku jsem dal jednu velkou tabletu a budu čekat na ohřátí. Ještě zalepit ucházející nafukovací límec a odsát binec, podomácku vyrobenou pískovou filtraci zatím... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 6.7.2011 Obsahuje fotku
První letošní sklizeň ze skleníku. Odrůda Podarok Solnca, již poněkud přezrálý ale sladký a křupavý.
Favorita Morettini 3, 5.7.2011 Obsahuje fotku
Kupoval jsem nektarinku v Mikulově v zahradnictví ale koupil jsem vlastně "zajíce v pytli" a byla z toho broskev. Přikládám pár předloňských snímků kde je vidět vybarvení i řez plodu. Slupka hodně připomíná nektarinku a je pevná, co se týče rannosti... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika