Příspěvky uživatele - 249.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká roste v severských zemích vegetace?, 18.9.2011
Chtěl bych se zeptat, jaká roste vegetace na severu Evropy, Norsko, Švédsko a tak, rostou tam ovocné stromy jako u nás?
Lasička - upír, 13.9.2011
Právě nám něco zahubilo 7 kachen a jednu slepici. Všechny mají na krku a i jinde na těle dva vpichy jako od upíra. Taky tipujeme lasičku. Ale nevíme, co s těmi, které přežily. Jsou pokousané ale máme strach je zabít a sníst, co když ten "upír" měl... celý příspěvek >
Umytí elektrické sekačky, 29.8.2011
mám takový problém, jde nějak umýt elektrickou sekačku, aniž by se pokazila, navážel jsem do sklepa uhlí a zapomněl jsem ji vytáhnout, teď je celá šedá od mouru, a chtěl bych ji umýt ale mám strach. Díky
Kde sehnat Valotu červenou, 28.3.2011
Díky za informace, nevěděl jsem že to má tolik jmen
Kde sehnat Valotu červenou, 18.3.2011
Mělbych takový dotaz, nevíte někdo kde by se dala sehnat rostlina podobná hvězdníku, valota červená? Nemůžu ji nikde v zahradnictvích sehnat, nemáte ji někdo doma? Díky
V létě se neudí?, 17.3.2011
zdravim prosim vas potreboval bych akutne poradit co mam delat kdyz mam nalozene maso a uz jak kdyby zacina pachnout a to ho mam v lednicce a nemuzu ted udit potreboval bych to za 3 dny az vyudit jestli nekdo nw co s tim abych ho mohl vyudit az za 3... celý příspěvek >
Praglanda do masa nebo ne?, 14.12.2010
Nerozumím tomu proč v dnešní době používat v solících směsích dusičnany.Vždyť se vám stejně na dusitany díky mikrobiální redukcí v mase přemění.O tom jaké množství dusičnanů se stihne zredukovat na dusitany a jeké množství vzniklých dusitanů se... celý příspěvek >
Křovinořez, poměr oleje v benzínu, 2.5.2010
Dobrý den, prosím o radu, jaký je pomeř oleje v benzínu do křováku? třeba na 5 litrů benzínu, Dík,
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika