Příspěvky uživatele - 211.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 3.9.2007
Zdravím všechny konzumenty. Třeba to tu bylo, já to však nenašel. Pálil jsem legálně rok starý jablečný kvas. Nestačil dojít do konce loňské sezóny. Již při odvozu kvasu jsem cítil něco jako acetonovou příchuť. Koláč z bečky jsem odstranil, přesto po... celý příspěvek >
Sekačka Stiga, 3.9.2007
Dobrý den. Koupil jsem STIGA Combi 53s. Po posečení cca 1,5 ha již cítím potřebu seřídit lanko pohonu kol. Mezikus na bowdenu je již dosti vyšroubován. Najde se někdo zkušenýs radou. Dle návodu (stručného na můj vkus) si postupem nejsem moc jist.... celý příspěvek >
Olej do benzínu, 25.7.2007
Tak mě napadla při odpovědi pana JS otázka. Jak dlouho mohu skladovat olej (např. Dolmar) v originálním balení 1 l? Pozná osobní auto, které je na natural, když mu přidám do plné nádrže 1 l benzínu s olejem 1:50? Děkuji ZJ
Marunaka TH43 DX - chudá směs?, 13.7.2007
Dobrý den. Při výběru a koupi motorové pily jsem byl překvapen, jak velký význam klade spousta odborníků na kvalitu benzínu. To vše bylo do přečtení diskuse na:... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 11.7.2007
Také jsem chvíli vybíral. Nakonec jsem koupil Stiga combi 53S turbo. Pro mě v tak velkém výběru jaký u sekaček je hrály hlavní roli 3 ukazatele. Chtěl jsem motor Honda 160 ccm, líbilo se mi pozinkované šasi a dostupný prodejce se servisem. Jinak je... celý příspěvek >
Sekačky Stiga, 27.6.2007
Ještě opravím. Zapoměl jsem za větou " To ten prodavač opravdu tloukl do ocelového skeletu kladivem??? " Nutno ale dodat, že stiga má ocelový skelet galvanicky ošetřený.
Sekačky Stiga, 27.6.2007
Také jsem dlouho vybíral a nakonec padla volba na Stiga turbo 53S s motorem Honda 160 ccm. Zkušenosti zatím malé. Líbí se mi kultivovaný rozjezd, motor Honda a jeho startování. Dále se mi líbí řádkování při sečení bez koše. Zatím je vše nové, takže... celý příspěvek >
Křovinořez na kolech, 20.6.2007
Dobrý den. Vrátil bych se k poznámce pana JS: Já jsem použil bubnovou sekačku, jako křovinořez na kolech. Měním pouze nože za strunu. Zajímá mě, zda je přínos ještě jiný, než šetřit nože? Nebo šlo jen o test, co všechno lze? Děkuji ZJ
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem., 22.5.2007
Asi toto téma brzy usne. Z této diskuze mi nakonec vyšla sekačka Stiga Turbo 53S. Motor 5,5 HP Honda GCV160 a galvanicky ošetřené šasi by mohlo být zárukou kvality. Máte někdo zkušenost s touto značkou? V každém případě děkuji za názory. ZJ
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem., 21.5.2007
Dobrý den. Zkusím se zeptat jinak. To opravdu nemáte nikdo Husqvarna Royal 53 SV? Na ní se mi kromě motoru Honda líbí i možnost bočního výhozu posečené trávy. Častým mulčováním se mi místy stal z trávníku mech a ne vše je třeba sbírat do koše. ... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem., 17.5.2007
Máte někdo zkušenost, jak spolehlivý je: Pojezd - nastavitelný: ano 0 - 4,2 km / h u Husquarny. Je pohon  předních kol velká nevýhoda? Mě se zdá praktické při přidušení nože jren lehce zatlečit sekačku dolů, pojezd může klidně jet a ucpaná... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem., 16.5.2007
Kdo umí poradit, jakou sekačku koupit do mírně svažitého terénu, kde je část trávy stále vlhká. Mám na mysli sekačku se sběrem trávy do koše, ale pokud možno i s bočním výhozem. Chtěl bych ocelové šasi, kolečka s ložisky. Přemýšlel jsem o něčem jako... celý příspěvek >
Akú benzinovú kosačku s pojazdom., 15.5.2007
Dobrý den. Já bych se pro změnu rád poptal na sekačku Husqvarna Royal 53 SV. Jde mi o konkrétní zkušenosti, a to hlavně jak se chová pohon předních kol ve svažitém terénu a jak zvládá sečení vlhké až mokré trávy. Děkuji za reakce. ZJ
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika