Příspěvky uživatele - 128.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okus ovocných stromků, 12.12.2011
Videli sme na vlastné oči, ako jediný zajac dokáže zničiť za jednu noc desiatky jabloní. Kôru aj s lykom strháva v celých pásoch kolem dokola mladého kmienka. Ak by mu išlo iba o nasýtenie, stačili by mu 1-2 jablone. Keby sme vedeli odpoveď na otázku... celý příspěvek >
Oldenburgovo, 12.12.2011
Dobrý deň pane Lucasi! Jablone Oldenburgovo pestoval donedávna môj svokor, na podpníku M2. Vyznačovali sa pravidelnou a bohatou úrodou šťavnatých jabĺk s mastnou žltou šupkou a žíhaným líčkom. Chuť bola kyselkavá svieža už krátko po sklizni, ale o... celý příspěvek >
Krasokver zluty nebo ananasova reneta?, 11.12.2011
Spomínam si na Krasokvet z detstva, mali sme ho v záhradke pri plote. V pamäti mi utkveli menšie mierne hranaté plody, množstvo lenticel na žltej šupke, dužnina nie moc šťavnatá, nehnednúca, zato s veľmi príjemnou typickou sladko korenistou chuťou.... celý příspěvek >
Rubinola bez chemie, 11.12.2011
Dobrý deň! Neporozumel som myšlienke: "Žádnou jabloň nemusíte stříkat-je ovšem otázka, co vypěstujete." Nechcel ste dúfam povedať, že keď budem striekať, je všetko vyriešené a stromy budú obsypané jablkami? A čo otázka zavlažovania, hnojenia, letného... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 11.12.2011
Zdravím Vás pane Václave! Čakal som, že sa ozve niekto, kto biely či sivý Portugal pestuje a doplní informácie pre p.Honzu. Na Slovensku sa tieto klony pestovali výrazne menej ako v ČR, preto o nich zrejme D.Pospíšilová píše iba skromne. Portugal... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 11.12.2011
Dobrý deň, Honzo! Podľa údajov D.Pospíšilovej existujú okrem Modrého Portugalu: Portugalské sivé (Železnák), z neho vyselektované trochu odolnejšie Portugalské zelené, bezcenná odroda Portugalské biele, neskorá sorta Portugalské červené... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 28.10.2011
Videl som u kamaráta, ktorý má vzťah skôr k viniču a jeho produktom ako k jabloniam, nádhernú jabloňku Bohemie obsypanú visiacimi obrovskými červenými plodmi. Je to ako v tom prísloví o zemiakoch a sedliakovi. Práve preto, že jabloň nestrihá, lebo... celý příspěvek >
Narašený česnek, 28.10.2011
Máte pravdu, Bobe. Donútil ste ma zaspomínať. Jovan a Staník som kupoval priamo od Ing.Kozáka, aj s popisom jeho odrôd na letáčku a Dukát som kúpil asi vo vedľajšom stánku v zámockej záhrade. Dukát chválim. Bohužiaľ Jovan a širokolistý neskôr zrejúci... celý příspěvek >
Proč neprorazil General Leclerc, 28.10.2011
Petře, ako zberateľ odrôd, máš skúsenosti s novými odrodami Astra, Beta, Erika, Decora...? Ktorú by si vybral ako najchutnejšiu? Stromky sa už daakých pár rokov predávajú. Paľo
Podzimní postřik proti kadeřavosti, 28.10.2011
Oveľa účinnejšia je predjarná aplikácia meďnatých prípravkov proti kučeravosti broskýň (podľa vývoja teplôt v danom roku- niekedy už koncom februára). Jesenný postrek má minimálny vplyv na kľudové štádiá parazita. To už radšej 2 jarné postreky po... celý příspěvek >
Názor na tomel od Starkla, 7.5.2011
Korea, Kostata a Steiermark...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika