Příspěvky uživatele - 67.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysadba merunky nad betonovou zumpou, 17.10.2015
Merunku uz mam kupenu, je na podnozi MYKO. Zatial som ju prisypal vlhkou zeminou a sadit sa chystam buduci tyzden. Okrem nej caka na vysadbu i tresen STELLA, slivon YOYO a mirabelka NANCY. Pokial by sa podla vas hodilo nad betonovu zumpu nieco z... celý příspěvek >
Vysadba merunky nad betonovou zumpou, 17.10.2015
Dobry den, mam netradicny dotaz. Zakladam novu zahradu a na mieste kde mame betonovu zumpu 10m3 by som rad umiestnil merunku (Madarsku). Nad betonovou zumpou je cca 60cm zeminy. Zumpa je certifikovana ako 100% vodotesna. Aky je vas nazor na... celý příspěvek >
Jabloň purpurová - fleky, 26.5.2014
Lído, děkuji Vám za reakci. Mám to nechat nebo něčím ošetřit?
Jabloň purpurová - fleky, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, Na okrasné jabloni (malus x purpurea) se miobjevili fleky a některélisty úplně opadaly. Dokážete prosím někdo poradit co to je a co s tím? Děkuji, Jirka
Růže - černé fleky, co to je?, 11.7.2013
Dekuji mnohokrat a preji hezky den/vecer.
Růže - černé fleky, co to je?, 11.7.2013
Děkuji za odpověď, paní Lído. Doporučila byste nějaký určitý postřik? 
Růže - černé fleky, co to je?, 10.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, Mohl byste prosím někdo zkušený říci co to je na listech růží? Podle různých článků nedokážu určit jestli to je plíseň nebo něco jiného. A co nejlépe s tím? Je to na cca půl keři, takže obírat si nedokážu představit. Podobné tečky, ale... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 17.6.2013
Jsem na tom podobně rajčata se kroutí a kroutí, domácí kompost samá tráva, bylo mi řečeno, že je to příliš kyselé, rajčata daná do nádob s koupeným substrátem jsou v pořádku, zařídila jsem si boi odpad a milá tráva pojede.. Kompost řešim 2 roky, mě... celý příspěvek >
Ktery Weber vybrat, 18.5.2013
Zalezi jak casto chcete grilovat. Pokud casto (3-4x do tydne), pak verte, ze casem skoncite u plynoveho. Je ale fakt, ze u steaku je uhli znat... ne ze by z plynoveho nebyl dobry, ale rozdil tam je.  Je dobre mit gril s horakem/plotnou na... celý příspěvek >
Jak zpracovat zelená nedozrálá rajčata?, 7.10.2012
Díky za zajímavý příspěvek. 
Jak zpracovat zelená nedozrálá rajčata?, 6.10.2012
To obsahují, ostatně jako brambory, ale tepelným zpracováním se solanin deaktivuje, nebo alespoň z větší části.  Tato pochoutka se podává i v restauracích, tak nevím, jestli by to někdo vůbec povolil, kdyby to bylo toxické.  Každého... celý příspěvek >
Jak zpracovat zelená nedozrálá rajčata?, 6.10.2012
Dobrý den, To máte příjemný problém . Nejlépe obalit (třeba v rozdrcených crackrech) a osmažit, je to opravdu delikatesa. Zkuste googlem "fried green tomatoes", je spousta různých receptů. Za sebe mohu opravdu doporučit. Dobrou... celý příspěvek >
Plevel - co to je?, 24.7.2012
Určitě zajímavé. Na jednu stranu bych šel hned jednu koupit, ale na druhou zas tolik nespěchám. Prostě mi to bude trvat déle. Mám stejně spoustu dalších starostí s plevelem... Hlavně je to další věc, která se někam musí dát a nějak s tím místem to... celý příspěvek >
Plevel - co to je?, 24.7.2012
Pane Josef, děkuji za Vaše poznatky. Máte pravdu, že trávník je zatím nicmoc, takže zřejmě použiji šteteček. Už jsem si to na pár místech vyzkoušel a kolečka vypálená nebyla. Neměl jsem ale 100% úspěšnost. Uvidíme .
Rybíz - škůdce nebo choroba?, 21.7.2012 Obsahuje fotku
Tady je květ dýně se snad lepším detailem. 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika