Příspěvky uživatele - 187.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak postupovat s těmito rajčaty?, 8.5.2014
Kristalon růst 0,2%. Ale myslím, že zasazeným by jim bylo líp. Sázel jsem stejně malá rajčata a rostly bez problémů. Pokud nejsou zvyklé na slunce, použil bych bílou krycí textilku.
Redlove, 25.9.2012
V sobotu jsem ochutnal jediné jablko z první úrody (sázen špičák na jaře, snad na M 26). Plod opadl cca 12.9. Jablko je dosti malé, asi jako Coxova.Dužnina je hezky červenobíle vybarvena a odpovídá obrázkům. Dužnina je spíše hrubozrná, ne zcela... celý příspěvek >
Lze vypěstovat broskev nebo meruňku z řízku?, 13.4.2012
Podle literatury je to možné, ale zakoření pouze část řízků. (5-60 %, podle odrůdy) Řízky nejlépe trhat s patkou, poloddřevité, listy oříznout na 1/2. Použít stimulátor a zakořeňovat pod sklem.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 1.3.2012
Minulý rok jsem vyzkoušel odrůdu Mountain Magic. Odolnost se plně potvrdila. Rostlina i plody zůstaly úplně čisté i v řadě ostatních, zcela zničených rostlin.Plody menší, asi jako Stupické, sladší, celkem chutné.Plodnost nemůžu posoudit - pozdní... celý příspěvek >
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 21.10.2011
Právě jím Coxovku z letošní sklizně a musím říst : Coxova je nejlepší. Nebo možná jedna z nejlepších, přiznávám, že Topaz, nebo Blaník, Matčino nebo Dezert jsou taky výborné. Ale Coxka je nej. Několik let zkouším pěstovat Coxovu ve tvaru Solax a... celý příspěvek >
Sladká jablka, 21.10.2011
U části plodů Signe Tillisch mám relativně výrazné červené líčko.Signe Tillisch je rozpoznatelné podle velmi specifické chuti (staré pomologie jako Říha říkají " balzamická ") a ještě jistěji podle výrazné vůně. Potvrzení pravosti odrůdy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika