Příspěvky uživatele - 178.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seco Starjet nebo Challenge?, 9.4.2013
Do Starjetu na zakázku dají i jednoválec (Starjet AJ 102-17,5) - proti tomuto má navíc zmiňovanou uzávěrku diferenciálu.
Seco Starjet nebo Challenge?, 9.4.2013
Dobrý den, co by jste doporučili na zahradu cca 4.000 m2, středně svažitý terén, trávu budu sekat cca jednou za tři týdny. Challenge je klasika dvouválec, Starjet je s jednoválcem 17.5 HP a uzávěrkou diferenciálu, dražší o 9000,-
Bilance 18.5 - mráz, 27.5.2012
švestky - joja plus Wangenheimky - totálka, Valjevky - odešla cca 1/3 plodů, švestka domácí - bez úhony jabloně a hrušky - jako příspěvek nade mnou, moc nadějí tomu nedávám meruňka Goldrich a nektarinka Harco - zmrzlo to málo, co nezmrzlo při... celý příspěvek >
Řez nově zasazené meruňky, 27.3.2012
Dobrý den, včera jsem zasadil meruňku a nektarinku. Zkrátit jim letorosty ihned nebo později, pokud později, tak kdy? Díky za odpověď
Opylovači Toptaste, 10.11.2011
něde jsem četl, že je cizosprašná, a někde, že je částečně cizosprašná. I prodejce mě na to upozorňoval
Opylovači Toptaste, 10.11.2011
Dobrý den, dneska jsem koupil toptasty, v zahradě a okolí jsou švestky domácí, Valjevky, Joja a Wangenheimky. byla mi doporučená jako opylovač Stanley ne bo Lepotica, ale už mám na zahradě problém s místem. Budou stačit jmenované odrůdy?
Slivoně rezaví, 21.10.2011
Máte někdo vyzkoušeno, který postřik na rez nejlíp funguje?
TopTaste?, 17.10.2011
Dobrý den, budu kupovat několik slivoní, cca 450 mnm, jižní orientace svahu. V okolních zahradách šarka samozřejmě je. Plody využiju hl. na pálení, plus přímý konzum. Má uvedená odrůda nějakou zřetelnou nevýhodu?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika