Příspěvky uživatele - 204.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prasklý zelák - rada, 23.10.2012
Dekuji vam.to jsem chtel slyset:-) mockrat dikj
Prasklý zelák - rada, 23.10.2012
hmm to je rada nový zelak to se mi kupovat nechce kdybych chtel tak si ho koupím a nedavam pripevek o radu, dnes uz jsou takove technnologie ktere by nevadili, igelit?nvm to me take pride jako sajrajt.ale jinak diky za rady klidne piste dale.
Prasklý zelák - rada, 23.10.2012
myslíte tim čirý silikon cim se lepí akvraka?
Prasklý zelák - rada, 23.10.2012
Dobrej zjistil jsem ze mam praskli zelak, dole nadne je to nepatrna skulinka, staci kdyz to vybrousim ale nevim cim to zadelat, bojim se chemie aby tim to zeli nijak nenacuchlo nebo aby to drzelo preci kyselost atd... nechci kupovat jinej jedna se o... celý příspěvek >
Poradte jaka je vhodna Expanzni nadoba?, 5.8.2012
Zdravim Panove budu predelavat nasi Vodu kterou pijem koupem zalivame zahradku... ale mame to udelane momentalne tak ze je Nautila ve studni a napojena na starej 100L DArling bez vaku ale moc casto to musim dofukovat unika vzduch a chci si poridit... celý příspěvek >
Dily na listovou sekacku - kde?, 31.7.2012
Zdravim sekal sem si travu zviratkum ale najednou se mi rozpadla horni lista a nevim kde na to sehnat dily Googloval sem a nic sem nenasel kde se to da sehnat??nevite jedna se o listovku lištová sekačka Bridge a stratton
Cerpadlo 20 sva 2turbinove Darling, 1.7.2012
tam sou ale na obouch dvou stranach je tam bud 1 nebo 2 carky...
Cerpadlo 20 sva 2turbinove Darling, 25.6.2012
Zdravim potrebuju radu jak nastavit spravne nasavaci a vytlacnou vlozku v cerpadle ja pospichal a zapomel si to oznacit... jedna se o klasikej Drarling 100 litru kde je 2 turbinove cerpadlo o vykonu 0.55kv 1450Ot/min kdyby to umel nekdo napsat nebo... celý příspěvek >
Oleo mac 947 - pridreny pist, 18.5.2012
Zdravim zadam o zkusenost ci radu mam Oleo mac pilu chtel sem udelat beznou udrzbu ale pravda vysla na jevo ze sem videl rejhy na pistu, pres vejfuk sundal jsem valec krouzky jsou pripecene, na povrchu pistu se udelala hrana.Vlozka valce to same... celý příspěvek >
Prosim o radu serizeni karburatoru Oleo-mac 947, 17.5.2012
JJ vsechno toto jeste samozdrejme udelam filtr atd... jinak chtel sem se zeptat kde se da nejlepe sehnat na tuto pylu nahradni dily? klidne Mounfield? pilu mam uz 4 roky bez zaruky... kdyz bych to nechal seridit je nevim jestli by to udelali kvalitne... celý příspěvek >
Prosim o radu serizeni karburatoru Oleo-mac 947, 16.5.2012
Zdravim mam tuto motorovou pilu Oleomac 947 citim ze by potrebovala seridit moc se hlti palivem spatne starty vubec na sitic nechyta az po nejake dobe tahani bezi pekne tak bych vas chtel poprosit o kolik se stelujou ty sroubky nova svicka palivo... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 12.10.2011
Zdravím Vás, velmi mě zaujal Váš příspěvek. Jestli máte ještě ten model vytvořený ve SketchUpu, byl bych Vám za něj vděčný, chtěl bych se něčím inspirovat. Díky David Beran, davidb01@seznam.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika