Příspěvky uživatele - 34.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik vajec by mohli snášet slepice koupené ve snášce?, 18.5.2012
Dobrý den, můžete mi prosím říci, kolik by mohli slepice snášet vajec, pokud jsme je koupili už ve snášce a cca rok staré??Většinou máme tak jedno vejce za den. Tak vypadá, že se asi střídají. Máme takhle 2 slepice, pak máme 10kuřic.
Obnova starého kurníku, 12.4.2012
Dobrý den, může mi prosím někdo poradit, co je potřeba pro obnovení starého kurníku?? Je potřeba ho nějak vystříkat vápnem?? Aby se zničili nějací paraziti, co by mohli slepicím škodit? A potřebují mít slepice nejen ve snůžkách slámu? I v celém... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 13.10.2011
dobrý den, koupil jsem si 3 keříky borůvek a pytel rašeliny (250 l) což mi nebude stačit.. kolik mohu přidat pilin a pokud bych si zajel pro hrabanku je nutná jen z jehličnanů? pokud musí být z jehličnanů pak je jedno z jakého? (smrk, borovice...)..... celý příspěvek >
Kiwi, 6.10.2011
dobrý den, mám letos poprvé plody minikiwi - jak poznám že je zralé?? - mám 4 plody tak bych nerad trhal brzo nedozrálé...
Co je révě?, 22.6.2011
šlo by na chlorózu použít postřik zelenou skalicí? případně jak udělat postřik - kolik skalice na 1 l vody? díky
Mřížka na opékání, 31.5.2011
Dobrý den, mám doma několik let zahardní krb a potřebuji novou mřížku na opékání. Co nejlépe použít za materiál? Zda nějaké drátěné pletivo, či něco jiného?Všude se píše o stavbách udíren a grilů, ale na tohle jsem moc nenarazil. Díky za všechny... celý příspěvek >
Odsátí nečistot ze dna, 11.4.2011
Nečistoty ze dna vám každopádně pomůže odstranit vysavač. Já jej používám jak na podzim, tak i na jaře. Minulý týden jsem jej právě použila. Voda se po týdnu úplně pročistila, předtím stoupaly nahoru k hladině malé zelené chumáčky. Po vysátí je dno... celý příspěvek >
Víno - žluté zasychající listy, 12.8.2010
ještě doplním - listy jsou malé a větvičky krátké...
Víno - žluté zasychající listy, 12.8.2010
Dobrý den, mám dotaz co dělat s vínem - má zluté listy které od okrajů zasychají (po celé délce větvičky...) - hrozny jsou pak drobounké a asi nebudou moc poživatelné - ta hlava celá jakoby odchází. Vloni mi tak jedna úplně odešla a letos obrazila ze... celý příspěvek >
Solární pyramida, 14.7.2010
můžu potvrdit.  Loni nam odešla tampa s kartuší letos jsme upgradovali na chatě na tampu 3,66 x 0,91 s prostar4 písk filtrací a máme jednu pyramidu je třeba mít bazén zakrytý ideálně solární plachtou + logicky je třeba počítat že... celý příspěvek >
Alocasia macrorrhiza, 7.6.2010
Děkuji a chválím terasu, opravdu krása. Nyní se do obchodů dostává Alocasia Calidora, což je nějaký kultivar, alespoň dle info z internetu, Jsem zvědavý, zda ji v nějakém zahradnictví uvidím naživo. Petr
Azalka střih/řez?, 25.5.2010
Dobrý den, prosím o radu, koupila jsem si azalku oranžovou větší nevím přesně druh, byla obalena květy teď odkvétá myslela jsem si že začne ve větší míře rašit listí, ale zdá se mi holá až na šošolky listů na vrcholcích větví. není to moc vzhledné,... celý příspěvek >
Pnoucí růže velkokvětá červená, 24.5.2010
Děkuji moc, moc jste mi pomohly, ještě mám jeden dotaz. V červnu je v Židlochovicích v rámci nějaké akce prezentace růží firmy Kordes, chci se tam jít určitě podívat a možná už i koupit, kolik se vlastně sazí růží vedle sebe aby pokryly časem stěnu v... celý příspěvek >
Rašení fíkovníku?, 19.5.2010
tak už mi opravdu raší - od spodu - je nějaká šance že by letos plodil?
Šeřík nekvete, 10.5.2010
Zkoušel jste někdo roubovat šeřík? chtěl bych více barev na jednom keři. Kdy se případně roubuje (nebo očkuje??) jakou technikou? Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika