Příspěvky uživatele - 60.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím, co je to za škůdce?, 23.9.2012
Dobrý den pane Josef, děkuji za identifikaci obého. Zítra vyrazím do zahradnitví pro nějakou účinnou zbraň. Sofie
Prosím, co je to za škůdce?, 21.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme druhým rokem jakýsi prunus, darovaný odkopek, název nevím.  Na listech se objevili tito škůdci a prosím o radu jak ne ně? Obrala jsem, postríkala Mospilanem, ale nepomomohlo. Nejsem žádný znalec, vše se učím a popravdě ani... celý příspěvek >
Stračka podzimní střih, 21.9.2012
Mockrát děkuji za odpovědi. Sofie
Stračka podzimní střih, 4.9.2012
Dobrý den, prosím,  pokud by bylo možné odpovědět mi na začátečnickou otázku.  Zazadila jsem ostožku a nevím co s ní. Našla jsem info o sestříhnutí po prvním kvetení, ale co po kvetení druhém nevím. Děkuji
Selektivní herbicid, 3.8.2012
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat ohledně využití kompostu ve kterém je posekaná loňská tráva ošetřená selektivním herbicidem Travin. Je možné takový kompost použít k okrasným rostlinám nebo je třeba založit nový? Děkuji za odpověď Sofie
Choroba, 24.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla jsem požádat informaci ohledně nemoci rostlin, která se loni a letos objevuje na několika rostlinách a rozšiřuje se a další. Poprvé se objevila na akébii, pak na oleandru, bylinkách, sasankách.. Zkusila jsem fungicid a bez efektu.... celý příspěvek >
Množení bobkovišně, 23.6.2012
Milá "Z" odpověď na Vaši otázku najdete na začátku tohoto dotazu. Vše je tam popsáno, stačí studovat text od horních řádků . Cca před měsícem jsem zasadil poměrně velké sazenice Bobkovišně a perfektně jsou chycené a rostou. Před chvilkou... celý příspěvek >
Košatění oleandru, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Udělal jsem si nové sazenice Oleandru. Jsou cca měsíc v hlíně, už i rostou. Rád bych, aby už malá rostlina začala růst s více výhonky, ne pouze jednou hlavní. Rostliny jsou nyní velké cca 20 cm, myslíte si, že je mohu nyní zastřihnout a čekat, že... celý příspěvek >
Množení bobkovišně lékařské, 9.6.2012
Nemáte prosím zkušenosti jak množit Bobkovišeň lékařskou? Lze dát mladé výhony zakořenit do vody? Děkuji
Jak získat semínka Sanvitalia | Sanvitálie?, 18.5.2012
Vážení, chtěl bych Vás prosím požádat o informaci jak získat semínka z rostliny Sanvitalia | Sanvitálie. Dnes jsem si koupil jednu sazenici a rád bych během léta získal semínka na další roky. Děkuji mnohokrát. Pavel
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 6.10.2011
My máme Campingaz a také naprostá spokojenost... Je to úplně něco jiného, když se griluje někde u sousedů a když se tomu opravdu rozumí...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 30.9.2011
To mi máme momentálně poměrně nový lávový gril Campingaz expert 2 super  dobrej název mimichodem :-D, ale chceme si také udělat něco podobného jako bylo v předchozích fotkách. Na kolik vyjde takový pěkný zděný krb/gril..?
Lávový gril - deska, 23.9.2011
Máme lávový gril Campingaz Rancho classic, bez sítě bez ničeho a lépe se nám nikdy negrilovalo :-)
Otočná jehla ke grilu Weber, 10.9.2011
Měli jsme tento gril, ale teď jsme si pořídili nový lávový gril Campingaz expert 2 super je daleko lepší. Všem doporučujeme... Jinak na ten Weber můžeš dát tak 3/4 kg masa najednou...
Akebie, 27.3.2011
Dobrý den, můj dotaz se týká akebie pětičetné. Chtěla bych zasadit k plotu cca 8m a nevím jak daleko od sebe. V jednom zahradnitví poradili nejméně metr a půl a v druhém jen půl metru. Což vzhedem k tomu, že je to lijána, mi připadá hodně blízko.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika