Příspěvky uživatele - 236.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Turbo 50 S, 23.6.2010
Dobrý den Na sekačce mám motor Briggs 675...
Jakou sekačku na 1700m s cenou okolo 15tis?, 15.6.2010
Omlouvám se za za nepravdivou informaci (prodával jsem tak, jak jsem koupil od technika v servisu sekacek...), neoveřil jsem si informaci u pana Googla :-) P.
MTD, 26.5.2010
S tímto vyžínačem jsem udělal kdysi stejnou zkušenost, že hrozně špatně startoval. Používal jsem totiž starší benzin. Jakmile jsem koupil nový čerstvý bylo po problému. Tak bych začal asi odtud - nejjednodušší pokus... P.
Stiga Turbo 50 S, 25.5.2010
Dobrý den Dvůr a před domem (což je taky zhruba dobrých 500m) jsem sekal i křoviňákem často, ale ta zadní zahrada, kde jsou ty fotky, trvala přes tři hodiny a další hodiny trvalo hrabání, což se mi tak často dělat nechtělo. Ale teď to snad přes... celý příspěvek >
Stiga Turbo 50 S, 25.5.2010
Dobrý den No ta 48 má menší koš a na tu konstrukci Combi jsem nesehlal dostatečné reference (nemyslím, že by byla špatná - ale je to poměrně novinka, tak mě v servisech nedokázali říct dlouhodobé zkušenosti), ale hlavně jsem nechtěl ocelový... celý příspěvek >
Stiga Turbo 50 S, 25.5.2010
Dobrý den Vybral jsem si hlinikovou konstrukci proto, ze se sekackou prejiždím i před chalupu a občas zavadím o nerovnosti v kolem domu, takže i pozink by se mohl časem prodřít a začít rezivět. No a pak jsem se rozhodl pro tento motor po dlouhe... celý příspěvek >
Stiga Turbo 50 S, 17.5.2010
Při každém vysypávání koše jsem musel sekačku zhasnout, ale pokud jsem zrovna nepřetáhl vysypání a neměl už kolem nože hromadu "namulčované trávy" nastartoval by i můj 5 letý syn - chytala opravdu na lehké zatáhnutí. Když byl prostor plný,... celý příspěvek >
Stiga Turbo 50 S, 17.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den všem Chtěl bych se podělit o zkušenost s novou sekačkou. Sám jsem dlouho vybíral a četl všechny diskuse, tak doufám že moje zkušenost někomu pomůže. V sobotu po dešti jsem sekal na chalupě asi 1500 m2 trávy vysoké zhruba 50cm sekačkou... celý příspěvek >
Předváděcí stroje, 6.5.2010
Za co pardon? :-) Ja moc dekuji za kazdy nazor, navic se protiname v predmetu diskuze - a tim je nabidka p. Habartika. Velmi si ocenuji, vsechny postrehy o vsech strojich. Kdovi, kdy me bude cekat krovinak...(asi az zase posetrim :-))) P. PS: Dal... celý příspěvek >
Předváděcí stroje, 6.5.2010
To nenapadlo kouknout i na neplatne (taky jsem se dival do rejstriku, jestli nahodou nema prodejnu). Kdyz jsem s nim mluvil, tak rikal, ze je v Roznove a ze to dela jako bokovku, kdyz jsem se ptal jak to bude se zarukou. Ja resim nejakou sekacku s... celý příspěvek >
Předváděcí stroje, 6.5.2010
Reagoval jsem na inzerat minuly tyden, kdy mi p. Habartik nabidl seznam vseho co ma. Byly tam nejake Stigy (tusim, ze Turbo 50), pak nejaky krovinaky od Stihlu a ty zminovane Husqvarny. Dal mi kontakt domu do Roznova, abych prijel a vse si... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 3.5.2010
Bohužel i já se musím pripojit.Z loňké sadby raší jen očka na kmínku.Na ohnutém šesti očkovém tažni je mrtvo.Riskl jsem to a nějaká očka rozdrápl a jsou opravdu černá... Výhony byly dostatečně silné a přes 2 m dlouhé.Zima byla asi opravdu velká.
Jaro - čas stříkání - od prvního po poslední, 23.3.2010
Ano, je to zavádějící, když je to jaro, ale myslel jsem samozhřejmě révu :-)
Jaro - čas stříkání - od prvního po poslední, 23.3.2010
Dobrý den Vím že se to už určitě psalo, ale preci jen malé připomenutí. Prosím o radu kdy použít první postřik a čím a pak jak dále až do posledního. Děkuji
Něco mi ožírá Japonský topol, 28.9.2009
Na devadesá procent to může být mandelinka topolová
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika