Příspěvky uživatele - 198.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krásná kytička mi umírá, 2.1.2011
Dobrý den Nejsem si jistej, ale řekl bych, že to bude druh pepřovníku. A jestli ano, tak nejspíš umírá přílišnou zálivkou. Mirek
Množení Oleandru semeny, 19.3.2009
Množení Oleandru semeny mi přijde zbytečné. Rostlina se dá velice dobře množit řízkováním a jak je tu již psáno, rostlinu tvorba semen vysiluje. Mirek
Jacobinia carnea, 19.3.2009
Tuto rostlinu už mám téměr dvacet let a mohu ji doporučit všem. Je to nenáročná a nádherná rostlina. Jen nesouhlasím s tím, že se pěstuje podobně jako oleandr. Ten přeci jen může přezimovat při nízkých teplotách. Nevadí mu ani slabý mráz. Což se o... celý příspěvek >
Jaké cibulnaté vydrží v květináčích?, 19.3.2009
Jsem taky "blázen" do cibulovin a souhlasím s tím, že větší a květuschopnější rostliny se vypěstují přímo na záhoně. Snad ještě můžu k vašemu "seznamu" přidat Křín a Arisaemu. Taky ochotně kvetou i v květináči. Mirek
cardiocrinum giganteum, 19.3.2009
Podle mého opravdu jde o křín. Teď jde o to, kolikrát vám kvetla. Jestli víckrát, tak to cardiocrinum není určitě. Mirek
Hibiscus venkovní velkokvěty moscheutos, 19.3.2009
Pěstuji tento ibišek už pár let a semena tvoří pravidelně. Ne v takovém množství jako syrský, ale na rozdání sousedům a známým to stačí. Mirek
cardiocrinum giganteum, 18.3.2009
Dobrý den. Jestli se opravdu jedná o Cardiocrinum g.,tak vás musím zklamat, ale rostlina po odkvětu zachází. Podle toho co tu čtu v příspěvkách, si myslím, že jde o Křín. Ten je i častěji k sehnání. Mirek
zahradní kala, 14.7.2008
Můžou se pěstovat v květináči, ale mohutnější a květuschopnější rostliny vypěstujete venku na záhoně. Jinak souhlasím s příspěvkem před vámi, že kaly se mají pěstovat na sluníčku. Jen potřebují stálou vlhkost a hnojit. Pěstuji je klasickým... celý příspěvek >
Venkovní kala, 20.4.2008
Zdravím. Kaly hnojím dá se říct vším možným. Co právě mám koupené. Kristalon dávám každý týden a v době největšího růstu i 2x týdně. Občas mezi tím použiju hnojivo na pokojovky. Po dkvětu již nehnojím. Hlízy neodlamuju kvůli hnilobě. Jen když se sama... celý příspěvek >
orchidej, 10.4.2008
Aha, tak přeji aby se Vám s jejím pěstováním vedlo lépe než mě. Mirek
orchidej, 10.4.2008
Zdravím. Je to Ludisia a jestli vám takto narostla, tak bych rád návod na pěstování. Mám asi 20 orchideji, všem se daří, kvetou,ale tato jen tak přežívá. Díky. Mirek
Co je to za rostlinu?, 8.4.2008
Jestli se nepletu, tak jde o druh maranty. Květiny dost náročné na pěstování v bytových podmínkách a to především na vlhkost vzduchu. Mirek
Moření cibulovin, 27.3.2008
Chtěl bych poprosit o radu čím mořit cibuloviny. Jde mi především o "venkovní" kaly. Ale můžete i napsat jaké zkušenosti máte s ostatníma cibulovinama. Děkuji.  Mirek
Spathipyllum, 18.12.2007
Čert ví. Já osobně tvrdím, že veškeré pěstování květin je o zálivce. Může to být jak přelití,tak přeschnutí. Opravdu to chce zalévat s citem a taky podle teploty pěstované květiny. Bal nemá být přemokřený, ale ani suchý. A taky to chce dobrou drenáž... celý příspěvek >
Pestujeme orchideje, 18.12.2007
Tak to jsem se spletl. Já koukám na obojí. Mě tak ani nejde o skleněnou nádobu, jako o to, že by tam měla být na dně ta voda. Ty kořeny až prorostou až na dno, tak budou stále ve vodě a budou zahnívat. Tedy to je jen můj názor. Podle mě průhledný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika