Příspěvky uživatele - 166.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrasny kontryhel?, 8.5.2018
Taky mne to napadlo, podívejte se na kultivary Heuchera.
Prosím o identifikaci rostliny z obrázku, 3.5.2018
No jo, Všichni dobří rodáci, nejsem si jist, jestli se tato kytka již tehdy pěstovala, zvláště na statku, její zlaté časy nastaly až v suchých teplých bytech s ústředním topením...  Pozná ji snad každý.
Poznávačka rostliny, 16.4.2018
Tak jak píše Kuky, chocholatice Eucomis. Nedávno jsem našel na internetu, že se dá množit listovými řízky, u cibuloviny neobvyklá vlastnost. 
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 8.4.2018 Obsahuje fotku
Skleník Venus - zpráva po 8. zimě. Skleník stojí, polykarbonáty bez poškození, stínění duvilaxem stále drží i stínící síť stále pevná. Rezavějí spony co drží na místě polykarbonáty, ale drží. Na podzim mi poprve za silného větru uletěl jeden... celý příspěvek >
Nevíte někdo, co je toto za kytičku?, 25.3.2018
Takže gesneridka určitě, podle charkteru růstu nejspíše nějaká gloxinie Sinningia. Ale pěstují se stovky druhů a hybridů, takže klidně i nějaká jiná. Netypické jsou ty celokrajné listy, většina má listy více či méně pilovité. 
Nevíte někdo, co je toto za kytičku?, 25.3.2018
Asi něco z gesneridek. Můžete vyfotit detail květu z boku?
Kalina bodnantska “dawn”, 13.2.2018
Ano, je to zřejmě tak...
Obří řecké fazole, 13.2.2018
Pokud jste někdy tyto luštěniny pěstovala, je to patrné na první pohled. U hrachu a fazolu šarlatového zůstává semeno pod zemí,  fazol obecný a měsíční při klíčení semeno zvedá nad zem, jeho poloviny rozloží do stran a vytvoří děložní... celý příspěvek >
Kalina bodnantska “dawn”, 13.2.2018
To host - xxx.xxx.131.34 Vždyť to tam píšu, že měla půl metru. A není to 3. sezóna ale druhá. Samozřejmně jsem se o ni trošku staral, pravidelná zálivka, hnojení Kristalonem, mulčování kůrou. Loňské letorosty vyrůstající z baze keře mají více než... celý příspěvek >
Kalina bodnantska “dawn”, 12.2.2018 Obsahuje fotku
Příkládám pár dnešních fotek mojí kaliny, je to z mobilu, nic moc kvalita. Koupena v únoru 2016 v Bellaflora u Vídně, měla tehdy asi půl metru a již několik květů. Po dvou letech má kolem 150 cm výšky a kvetoucích výhonů přes 100. Pomalu... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 12.2.2018
Takže děložní lístky zústávají pod zemí, jedná se zřejmě o kultivar fazolu šarlatového.
Kalina bodnantska “dawn”, 9.2.2018
Jak je vysoký? Můžete vyfotit dvou a tříleté větve?
Ruční čerpadlo na vypouštění sudů, 1.2.2018
Já také přepouštím vodu hadicemi po zahradě. Není nutrné plnit vodou 20 metrovou hadici, stačí taková, která dosáhne na zem vedle sudu a k ní pak spojkami a la gardena připojíte pokračování libovolné délky, v té již může být vzduch, voda jej vytlačí.... celý příspěvek >
Co je to za bylinku?, 9.12.2017
Analgetický a protizánětlivý efekt se popisuje u Tradescantia fluminensis. Nesmíme ovšem opomenout efekt vtíraného alkoholu...
Identifikace rostlin dle listů, 5.12.2017
Pane Josefe, chlupatý asi opravdu není, ale právě ten vroubkovaný okraj, prohnutí do oblouku a podvinutí okrajů mi fialku připomnělo. A vůbec mám dojem, že to určování kytek podle listů nám poslední dobou nejde...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika