Příspěvky uživatele - 165.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
John deere X300R, 30.5.2011
Zdravím ten test traktorů nic moc pro oba JD je tam ještě jeden avi soubor se suchou trávou a tam je to taky ubohé. Potvrzuje to ty zkušenosti tady na webu, ale já opravdu neměl problém. Jediné co mě trošku vadí jako nestranného, že celý test byl pod... celý příspěvek >
John deere X300R, 27.5.2011
Ještě to doplním, nejsem žádnej rančer či profesionál na traktory k sečení trávy a jejich spotřebě, ale až teď mě napadlo nebude on rozdíl ve spotřebě v tom, že jsem sekal tou X300R trávu hodně vysokou na plnej plyn a tou X155R na čtvrt plynu 5cm... celý příspěvek >
John deere X300R, 27.5.2011
No pane musím reagovat i když jsem nechtěl. Traktor má nádrž na 8 litrů, ale bohužel nemá pod sedadlem měrku jen okénko k nahlédnutí kolik paliva je v nádrži, ale protože jsem traktor dolil do plné nádrže a po sečení jsem dolil do plné zůstatek z 10... celý příspěvek >
John deere X300R, 27.5.2011
Omlovám se je to opravdu překlep v datumech, nicméně trávu jsem s ním posekal a na funkci traktoru to pro mě nic nemění, je to tak jak jsem napsal. Pokud je ten datum pro vás podstatná informace k funkčnosti traktoru tak se upřimně omlouvám, pokud... celý příspěvek >
John deere X300R, 23.5.2011
Zdravím, tak jsem se konečně dostal k napsání pár řádek.JD X300R jsem mohl otestovat 5.5.2011 na přerostlé trávě /cca 50 cm/ a opravdu jsem ji vzal na nejnižší možnou výšku a je pravda měl jsem motor na plný výkon a neměl jsem jediný problém s... celý příspěvek >
John deere X300R, 9.5.2011
Zdravím já mám jeden servis 5 km druhej 11 km tak to beru jako dobrou pozici.Půjčují mě teď x300r na zkoušku, protože nemaj x155r na obchodě, ale jsou prý objednané.Tak aspoň vyzkouším jestli to byla pomluva, nebo pravda. Dám sem výsledek po posečení... celý příspěvek >
John deere X300R, 6.5.2011
Zdravím, pokud tedy 300R ne kvůli turbíně, stačí na 2000m2 model John Deere X155R?Rovina asi 30 stromů.Rád bych, aby to pár let vydrželo.Zatím to sekám terrou, ale posekanou trávu tahám na kárce ke kompostu už 20 let a opravdu mě to už nebaví.
Výběr traktoru na sečení do 2000 m2, 5.5.2011
děkuji za informace je to na přemýšlení :-)
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 4.5.2011
Díky.
Výběr traktoru na sečení do 2000 m2, 2.5.2011
Dobrý den, přečetl jsem všechna vlákna tady na webu a jsem teď docela bezradny.Rozmýšlím se mezi těmito stroji - HQ 222T, JD X155R, Honda 2417HME a CastelG XT 200 HD prosím o názor či radu, servis mám v místě od všech značek nejdál 11 km. Zahrada je... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 8.7.2008
Dobrý den, plně Vás chápu. Minulé léto jsem řešila stejný problém. Manžel i já a syn, alergici na vosí píchnutí. Hasiče to naprosto nezajímalo. Takže jsme vosy hubili vždy pouze po desáté večer, kdy byly naprosto v klidu a nebyly agresivní. Letos se... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 13.5.2008
Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Přiznám se, že bych byla radši, kdyby měl pravdu pan Miloš a vosy se nevrátily, protože to bylo fakt šílený léto. Bohužel byly na tak nepřístupném místě, že by se tam manžel s montážní pěnou nedostal. Tak doufám,... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 12.5.2008
Dobrý den, zdravím všechny příznivce těchto stránek. Určitě Vás všechny vytáhlo o víkendu sluníčko ven a všichni jste pilně pracovali na zahradách. V loňském roce jsem sem často psala, protože jsme měli poprvé v našem novém domku v podhledech... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 22.1.2008
Děkuji za odpověď a budu doufat, že letos se vosy našemu domku vyhnou a bude klie. Je to pro nás dost nebezpečné, manžel i syn je silně alergický na jejich bodnutí. Takže ještě jednou díky a kdybych potřebovala pomoci, tak se ozvu. P.
Jak se zbavit vos?, 14.1.2008
Dobrý den, loni v létě jsem sem psala spoustu dotazů ohledně vosího hnízda v mezeře mezi fasádou a polysterenovým zateplením u nového rodinného domu. Úplně se děsím prvního teplého dne, až zase budou všude vosy. Je to tak, že se vosy vždy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika