John deere X300R



host - 165.194 (?)
27.5.2011 10:00
Omlovám se je to opravdu překlep v datumech, nicméně trávu jsem s ním posekal a na funkci traktoru to pro mě nic nemění, je to tak jak jsem napsal. Pokud je ten datum pro vás podstatná informace k funkčnosti traktoru tak se upřimně omlouvám, pokud jste prodejce konkurenční značky tak vás naprosto chápu.I tak pěkný den.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                  
host - 165.194 (?), 23.5.2011 15:19
Zdravím, tak jsem se konečně dostal k napsání pár řádek.JD X300R jsem mohl otestovat 5.5.2011 na přerostlé trávě /cca 50 cm/ a opravdu jsem ji vzal na nejnižší možnou výšku a je pravda měl jsem motor na plný výkon a neměl jsem jediný problém s ucpáním na ploše 2000m2 za 2,5 hodiny žádný svah asi 25 stromů, spotřeba něco kolem 6 litrů naturalu takže spokojenost.Mezitím dostali ve firmě odkud jsem si JD půjčil ten můj objednaný X155R a včera jsem ho na zahradě prohnal na celé ploše trvalo mě to asi 1,6 mh motor je v ní stejný co se týká výkonu jen jiný výrobce nemá sice turbo v sání trávy, ale jel jsem na třetinový výkon, trávy nebylo moc spotřeba cca 2 l naturalu a opravdu traktor fungoval i s nižší řadou k mé spokojenosti.Uvidím kolik najedu motohodin a za jak dlouho bude nějaký problém hodím sem určitě zase pár řádek.Přístup v servisu dobrý co si víc přát. Jen ta cena to je fakt, že je to dost peněz. Pěkný den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 66.131 (?), 23.5.2011 22:59

Mám pocit, jestli se Vám o traktoru JD X300R a o sečení přerostlé trávy na nejnižší možnou výšku pouze v noci nezdálo, když vám byl traktor 9.5.2011 zapůjčen a 5.5.2011 jste ho mohl otestovat???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.194 (?), 27.5.2011 10:00
Omlovám se je to opravdu překlep v datumech, nicméně trávu jsem s ním posekal a na funkci traktoru to pro mě nic nemění, je to tak jak jsem napsal. Pokud je ten datum pro vás podstatná informace k funkčnosti traktoru tak se upřimně omlouvám, pokud jste prodejce konkurenční značky tak vás naprosto chápu.I tak pěkný den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.7 (?), 30.8.2016 11:36

Dorý den . Nemáte prosím k dispozici fotku  žacího ustrojí. Konkrétně řemenů. Děkuji  pepee1@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.14 (?), 24.5.2011 14:47

Zdravím, rovněž plánuji nákup traktoru na cca 2500m2. Jaký zásadní rozdíl je mezi X155R a X300R kromě turbo sání? koukal jsem na tu akci John Deere X155R za 99tis.vč DPH a velice se mi zamlouvá. Ještě mě zaujal traktor Cub Cadet CC 1024 RD-N. Případně jaký jiný traktor na pravidelně (min.1x týdně) střižený trávník s rozlohou 2500m2, poměrně rovný s několika stromy? Cena cca 90-110 tis. Chodit za sekačkou mě za ty léta už přestalo bavit:(Předem děkuji za reakce. Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.214 (?), 24.5.2011 16:41

Pokud máte v dosahu servis strojů Cub Cadet -běžte si na vybraný model sednout a "osahat "jej. To samé platí pro JD.

Co se týká modelu JD X155R - rozumný člověk pochopí, že stejně výkonný motor nemůže sekat vysokou trávu 1,6 mth se spotřebou paliva 2l benzínu natural. To by zvládly jedině naftové dvouválce. Berte tedy reklamní příspěvky p.165.194 raději jako snahu prodejce přilákat pozornost potenciálních kupců před sezonou.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.194 (?), 27.5.2011 10:09
No pane musím reagovat i když jsem nechtěl. Traktor má nádrž na 8 litrů, ale bohužel nemá pod sedadlem měrku jen okénko k nahlédnutí kolik paliva je v nádrži, ale protože jsem traktor dolil do plné nádrže a po sečení jsem dolil do plné zůstatek z 10 litrového kanistru kterým jsem to předtím plnil tak se domnívám že 10-8=2 a na displeji to opravdu ukazuje 1,6.Dvouválec to sice je, ale bohužel naftový né i když myslím že nafťáky dělá JD 3 válcové.No a prodejce opravdu nejsem tápal jsem tři roky co koupit vyzkošel jsem tr.Karsit nejsilnější verzi, tr.Alko 17hp a nebyl jsem z toho moc nadšen tak byla moje volba až teďa to JD.Jinak taktéž přeji pěkný den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.194 (?), 27.5.2011 10:21
Ještě to doplním, nejsem žádnej rančer či profesionál na traktory k sečení trávy a jejich spotřebě, ale až teď mě napadlo nebude on rozdíl ve spotřebě v tom, že jsem sekal tou X300R trávu hodně vysokou na plnej plyn a tou X155R na čtvrt plynu 5cm travičku.. i když maj stejnej motor tak jeden váží 300 kg a druhej jen 228 kg a k tomu já 100kg... to jen pro zamyšlení.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.214 (?), 27.5.2011 14:21

Dobrý den. Je výborné, že jste se ozval a vše vysvětlil. Nemůžete provnávat třídu X155 a X300. 300 je a bude bytelnější a to na první pohled. To, že se u ní někomu neucpává turbína tak často jako jinému je dané spoustou faktorů a každý zájemce by si měl takový stroj nechat od JD dovézt (férově klidně za úplatu) na zahradu k osobnímu vyzkoušení na tom kterém druhu trávy a povrchu...

U současných benzínových dvouválců se nelze v principu dostat při normálním sečení na plný výkon se spotřebou paliva výrazně pod cca 4 l paliva. Těmi Vašimi 5 cm a čtvrt plynem se to vysvětluje, jak ale takový stroj seče pouze na 1/4 plynu je mi stejně záhadou.Ale budiž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.54 (?), 28.5.2011 12:21

Tady se můžete podívat na test vybraných zahradních traktorů při sečení mokré 25cm dlouhé trávy. V testu je i JD X155 a X300. a tady je k tomu článek. Taky vybírám traktor do cca 100tis. a tuto chvíli jsem výběr zúžil na dva traktory: Zahradní traktor Honda HF 2417 K1 HME  a Zahradní traktor Starjet AJ 102-18 (P2) + vozík. Původně jsem se také rozmýšlel nad JD X155 za akční cenu 99tis.ale výše zmíněný test mě moc nepřesvědčil. Podotýkám, že s testem nemám nic společnýho a taky nejsem žádnej prodavač té a té značky:) Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika