Příspěvky uživatele - 167.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako Vám dozrievajú strapce?, 6.9.2011
Pán Zyjan, o Venuši píše D.Pospíšilová, že vznikla krížením Katta kurgan x Chibrid bezsemen. Venuša má neskorý nástup do všetkých fáz. Pomerne odolná k hubovým chorobám, náchylná na zimné mrazy. Vyžaduje najteplejšie polohy, hlboké, teplé výživné... celý příspěvek >
Černé větve - co je to za nemoc?, 6.9.2011
Myslím, pane Miloši, že všetci teoretizujeme nad niečím, čo už p.Hana svojím rozhodnutím vyriešila. Možno nám časom napíše, ako vyzerali korene vykopanej starej chorej jablone. Podľa odumretej trávy nad zónou koreňov tipujem na pôsobenie produktov... celý příspěvek >
Akane - perla podzimu, 5.9.2011
Dovolím si, pán Vlastimil, Váš praktický návod doplniť v bode 5: v prípade pestovania ovocnej steny na drôtenke je vhodné kombinovať letný rez s ohýbaním a vyväzovaním mladých letorastov. Práve častým rezom v nesprávnom mieste sa podporí zahusťovanie... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 5.9.2011
Dobrý deň Tibor! Možno ste si v tomto vlákne v príspevku venovanom Mirkovi všimol, že tiež pestujem Preobraženie. Zakorenený rezok od Bredika som vysadil von až uprostred leta. Napriek tomu najnižšiu teplotu okolo mínus 17 slabá sadenička prežila.... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 5.9.2011
Dobrý deň! Vidím, že ste veľký fanda slovenských krížencov D.Pospíšilovej. Asi bývate na juhu Slovenska? Môžete naznačiť, aké máte podmienky pre pestovanie viniča? U mňa na severe Záhoria neskoré sorty horšie dozrejú a drevo namŕza. Ktoré z uvedených... celý příspěvek >
Černé větve - co je to za nemoc?, 5.9.2011
Ďakujem za upresnenie, Lído. Slovné spojenie "v březnu" vo Vašom predchádzajúcom texte chýbalo. Váš text "... neměl to na kmeni, tak jsme se pokusili ořezat větve až do téměř zdravé části na pahýly." som si dal do spojitosti s problémom p.Hany, ktorý... celý příspěvek >
Černé větve - co je to za nemoc?, 5.9.2011
Dobrý deň p.Wimpi! Možno ste opäť prehliadol, že môj príspevok bol určený p.Líde. Medzičasom sa žiadatelka o radu p.Hana rozhodla starú chorú jabloň zlikvidovať, takže neviem, či má ešte význam Vám vysvetlovať môj návrh riešenia problému. Istotne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika