Příspěvky uživatele - 62.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letničky (slunečnice..), 1.9.2011
Dobrý den, prosím o radu, kdy sejete slunečnice? Letos na začátku května jsem je vysel přímo na záhon a ještě nevykvetly. Mají přes 2 metry a stále nekvetou:( Ještě bych chtěl poprosit jaké letničky sejete do truhlíků. Rád bych nějaké atraktivní a... celý příspěvek >
Pěstování rajčat: Torino F1, Toro. Start, 11.5.2011
Dobrý den, prosím o radu, kde pěstujete tyto odrůdy: Torino F1, Toro, Start. Hodí se k vysázení ven? Moc děkuji za odpovědi
Physalis ze seminek, 3.8.2010 Obsahuje fotku
Toto je moje vypěstovaná mochyně peruánská
Co je to za letničky?, 9.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o určení rostlin.Děkuji
Svilušky?, 5.7.2010 Obsahuje fotku
Ještě jsem zapomněl napsat, že se to objevilo na povíjnici.
Svilušky?, 5.7.2010
Dobrý den, prosím o radu jsou to svilušky? Děkuji za odpověďi
Jsou to škůdci?, 3.7.2010
Také jsem si myslel, že se jedná o nějakou larvu slunéčka, ale zmátly mě ty barvy, viděl jsem je totiž jinak zbarvené. Ještě jednou děkuji Berny
Prosím o radu - melouny a dýně, 3.7.2010
Dobrý den, letos poprvé pěstuji melouny a dýně, které jsem si sám vypěstoval. Mám jen 5 sazeniček a zjistil jsem, když jsou ve skleníku nebo fóliovníku, tak je musím sám opylovat. Prosím o radu jak je mám opylovat, pomocí štětečku nebo jaký osvědčený... celý příspěvek >
Jsou to škůdci?, 3.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Nevíte jestli jsou to škůdci a o jaký hmyz se jedná? Děkuji za odpovědi Berny
Napadené okurky?, 30.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu ohledně okurek na kterých se objevila suchá(jakoby vykousaná místa) asi před 2 dny, napadené listy jsem ostříhal, ale objevilo se to znova. Svilušky a jiné savé roztoče jsem nenašel. Na slunečnicívh se také něco podobného... celý příspěvek >
Rajčata - hnilobná choroba?, 26.6.2010
Na stoncích se to také objevilo
Rajčata - hnilobná choroba?, 26.6.2010 Obsahuje fotku
Obrázek
Rajčata - hnilobná choroba?, 26.6.2010
Dobrý den, prosím o radu, asi před týdnem se na rajčatech objevily fialové skrvrny doprovázené žloutnutím a usycháním konců listů(na uschlých koncích listů se objevuje světle šedá plíseň.Listy jsem otrhal, ale objevilo se to znovu. Může se... celý příspěvek >
Kopr - prosím o radu, 18.6.2010
Dobrý den, prosím o radu nasel jsem si kopr na záhon. Mám 10cm rosliny, které začínají reznout a usychají.Celou dobu byly v pohodě. Nevíte čím by to mohlo být způsobeno, žádné škůdce jsem nenašel?Děkuji za odpověďi
Jaké osivo prosím o radu?, 23.4.2010
Dobrý den, prosím o radu. Od jaké firmy máte nejvíce odzkoušené osivo z kterého opravdu něco vyroste?Nohel garden, SEMO, Seva seed...? Jde mi o kvalitu semen. Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika