Příspěvky uživatele - 145.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 6000, 24.7.2012
já jsem na tohle loni koupil Hecht 143bts, akorát pozemek byl větší, roky neudržované pole, tráva hustá jako... a k tomu kotouč troujzubec a za pár minut jsem to měl bez námahy. letos jsem ho po zimě vytáhl,  chytl hned a seču ob týden, žádný... celý příspěvek >
Hecht 146 nebo Husqvarna 128R (Jonsered BC 2128)?, 26.8.2011
Dobrý den, potřebuju koupit levný křovinořez na pozemek cca 800m2, z toho 300 zahrada s nerovným terénem, kam se sekačkou nezajedu, porost tráva a dalších 500 je pole, které leželo několik let ladem a je na něm vysoká tráva a nějaké slabší keříky.... celý příspěvek >
Sekačka Al-ko Silver 46 BR zkušenosti, 23.7.2009
Dobrý den, mám tento model letos prvním rokem. Koupil jsem ji brzo na jaře za velmi dobrou cenu. První dojmy byly dobré, na šasi nápis vyrobeno v rakousku  Byl jsem zvyklý na starší sekačku stejné kategorie a u alka mi vohovuje lepší... celý příspěvek >
Partner 738, 28.5.2009
Přesně jak píše RadekB, ten aspen tam už je ze servisu z předvádění a je tam asi třetina. Namíchám tedy směs benzín+HQ XP ve správném poměru a doliju. Ten 10w-40 hodlám používat jen proto, že mi každý rok zůstává z autoservisu půl litru a dál už ho... celý příspěvek >
Partner 738, 28.5.2009
Děkuji všem za příspěvky, koupil jsem HQ235 v autorizované prodejně a zatím první dojmy jsou dobré. I to napínání řetězu bez nářadí se mi začíná líbit. První řezání plánuji na víkend pokud nebude teda pršet. Mohl by mi někdo jen stručně povědět jaký... celý příspěvek >
Partner 738, 26.5.2009
ještě pošilhávám po modelu solo 636, ta teda už za 6090, ale má dekompresní ventil a asi bude nejlépe zpracovaná, ale nevím jestli má pro mě smysl si připlácet...
Partner 738, 26.5.2009
Tak nakonec půjdu asi do partnera 740, za cenu pod 4500 se mi zdá asi nejpovedenější.
Partner 738, 25.5.2009
Ta 422ka není špatná, ale bral bych novější model 738 nebo 740, ikdyž je o něco slabší. Na nových modelech je dvakrát uchycená brzda řetězu a taky je lépe dělaný antivibrační systém.
Partner 738, 25.5.2009
Děkujiza reakci. Čerstvá směs a pečlivé čištění po práci je pro mě samozřejmost. Po přečtení příspěvků zde na fóru jsem rozhodnutý pro olej na řetěz M6A. Akorát teď zvažuju výběr mezi partner a HQ. U HQ mi navíc moc nepadl do oka systém napínání... celý příspěvek >
Partner 738, 25.5.2009
Tak vypadá to, že zatím nikdo nic. Uvažuju ještě o HQ 235e, která je teď v akci pod pět tisíc i s olejem a náhradním řetězem. Obě pily jsem si osobně prohlížel, ale partner 738 nebo 740 na mě udělaly lepší dojem než HQ. Tak nevím. Byl bych rád kdyby... celý příspěvek >
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 11.5.2009
Já teda po sečení naklopím sekačku madlem dolů a svíčkou nahoru a oškrábnu zaschlou trávu zespodu šasi. Mám motor BS a přímo v návou bylo, že se nemá klopit na bok. Jiné značky třeba tecumseh se zase mají klopit jen na bok a ne svíčkou nahoru.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika