Příspěvky uživatele - 36.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opět Těchobuzická, 24.8.2011
Ochutnával jsem opět po roce těch pár plodů na Těchobuzické a připadá mi, že to je sladká renglóda, skrývající se v obalu švestky. Jeden z rodičů se prostě nezapře. Chuť je celkově poměrně výrazná a velmi sladká.  Uvidíme, jestli bude mít někdy... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 19.8.2011
Vaše hodnocení Hanity jsou nepřesvědčivé, pánové. Po všelijakých ovocných odvarech letošního léta, má člověk konečně něco pořádného v puse. Je to chuť jako břitva i přes její klasickou nakyslost. Jak jsem psal připomíná mi nejvýraznější klony Domácí... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 19.8.2011
Já Ti to Palo říkám pořád. Musíme něco přikoupit. Ale ona jedna starost úplně stačí, natož ještě někam dojíždět.
Nahrada za švestku domácí, 18.8.2011
Tak si ji rychle pořiďte. Je to nejlepší švestka, která zatím Němcům vypadla z rukou. Je tak výrazná, že mi připomíná ty nejvýraznější typy Domácí švestky.  To je ta pravá náhrada.  Jednička mezi švestkami.
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 16.8.2011
A velmi dobře mně funguje můj oblíbený síran amonný. Už zabral i na starší velké broskvoně. Je to zázračné hnojivo do zásaditých půd.
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 16.8.2011
Už jsem dříve psal, že nemám problém se sázením peckovin po peckovinách atd. Dokonce si ani nelámu hlavu s velkou jámou a speciální hlínou. To už nedělám dlouho. Nově nasazený stromek jen přihnojuji kristalónem a vše je ok.  Neříkám, že to... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 11.8.2011
LESKORA - Nejranější ovoce si člověk nejlépe vychutná. Tento rok se rané odrůdy zužitkovaly nejlépe, protože bylo ještě příznivé počasí. Leskora je stálicí raných meruněk a stává se v tomto období základní odrůdou. RADKA - Díky vysoké úrodě byly... celý příspěvek >
Toptaste x Těchobuzická, 10.8.2011
Na prvním stromě Toptaste se projevuje to samé, jako na druhém a to jen na nejspodnějších výhonech. Nejdou od pecky a dužnina je nekvalitní. To je důsledek prvních úrod, kdy ještě strom neukáže, co opravdu umí. Ostatní plody již vypadají lépe.
Č. lepotica a Katinka, 10.8.2011
Lepotica byla možná na startu slabší, ale jinak podala standartní výkon jako každý rok.
Kvetení Leskory, 1.8.2011
Ahoj. Na Kioto se zeptej Libora. Goldrich mně kvete jako jeden z prvních. Lépe řečeno ten strom se 100% sluncem. Ten z jv. až j.sluncem o něco déle. Leskora z jv.expozicí kvete až nakonec. Kvete ještě, když jsou ostatní odkvetlé. Je to zvláštní, že... celý příspěvek >
Vylepšení starého trávníku - veřejná zeleň, 16.12.2009
Dobrý den, prosím o radu, jak vylepšit stávající trávník. Jedná se plochu veřejné zeleně, tedy volně přístupnou jak lidem, tak psům. Stáří trávníku neznám (starý), jedinou péčí doposud byla pouze seč 5 - 6 x ročně (bez mulčování). Vzhledem k tomu,... celý příspěvek >
Servis Rondela, 10.12.2007
Teď jsem mluvil s nějakou paní z té firmy Fridrich. Neochotná, nic nevěděla, nezájem. V celých Čechách nemají ani jeden servis!! První Rondelu jsem koupil začátkem 80. let a vydržela skoro 20 let. Druhá ani ne čtyři roky. Zkratuje (vyhazuje... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika